Про проект

Премія «Пальмова Гілка»
2020 — 2021

Премія «Пальмова Гілка» за кращу ресторанну концепцію була заснована у Франції в 1993 році Даніелем Мажонші (засновником ресторанної мережі Chantegrill та ресторану Mundaka). Щорічно її вручає авторитетний міжнародний клуб професіоналів ресторанного бізнесу Leaders Club International на чолі з президентом Юргеном Штрассером. Щорічно за статус кращої ресторанної концепції змагаються ресторани Франції, Бельгії, Швейцарії, Німеччини, Люксембургу та Росії, а в недалекому майбутньому — Ірландії, Туреччини. Історія української Пальмової Гілки починається з 2016 року.

Що це — Пальмова Гілка в Україні?

Офіційно Leaders Club Ukraine є підрозділом Leaders Club International. LCI і є тією організацією, яка володіє правами на конкурс.

Президент Leaders Club Ukraine — Максим Храмов.
Партнер Leaders Club Ukraine — Аврора Огородник.
Партнер Leaders Club Ukraine — Софія Коломицева.
Партнер Leaders Club Ukraine — Сергій Трахачев.
Правила

Премія «Пальмова Гілка»

2020 — 2021

Відбір учасників конкурсу в long list відбувається за допомогою анкетування. Нові ресторани / бари / кафе / вагончики заповнюють анкету і, якщо всі умови дотримані, потрапляють в список учасників.

Кількість номінантів в long list не обмежено. Відбіром фіналістів займається LCU і запрошена експертна рада. Було прийнято рішення, що в short list ввійдуть 12 концепцій, найбільш сильних та яскравих і тих, що максимально відповідають критеріям Премії.

Трьох переможців визначать на церемонії “Пальмової Гілки” самі учасники церемонії, представники ресторанної індустрії, постачальники, журналісти.

На церемонії загалу будуть представлені всі 12 концепцій. Демонстрація відбуватиметься на сцені, де буде представлено відео-сюжет про кожен заклад (не більше трьох хвилин), а також власник дасть відповіді на запитання ведучих. Після цього всі присутні на церемонії отримають аркуші для голосування, де будуть перераховані всі 12 номінантів. Потрібно буде поставити біля концепцій — фаворитів цифри. Одиниця означатиме “Золота Пальмова Гілка”, двійка – “Срібна” і трійка – “Бронзова.” Відбудеться підрахунок голосів і за його підсумком будуть оголошені переможці. Ресторан-переможець буде представляти Україну на Міжнародній “Пальмовій Гілці”.

Leaders Club Ukraine, як організатор Премії, залишає за собою право вручати спеціальні призи та відзнаки додатково до Золотої, Срібної та Бронзової Гілок.

Критерії відбору
  • Основними критеріями для участі в конкурсі «Пальмова Гілка» є:
  • Дата відкриття в період не раніше 1 грудня 2018 року і не пізніше 31 січня 2021;
  • Креативність та оригінальність концепції;
  • Швидка окупність проекту;
  • Можливість тиражування концепції;
  • Нові тенденції;
  • Дизайн і атмосфера;
  • Адекватна кадрова політика.
Таймінг
до 15 квітня 1 травня травень
Прийом заявок (long list) Оголошення 12 фіналістів (short list) Церемонія премії та голосування. Обрання трьох переможців

Номінанти

Eastman Restaurant, Київ

Срібна Гілка

Дмитро Запорожець

Подорож Eastman почалася 20 років тому, коли він вперше відкрив для себе землі Далекого і Близького Сходу. Це історія про любов до культури, традицій і мінливості життя.
EASTMAN — створений вітрами експат, який курсує між Індією, Таїландом, Шрі-Ланкою, Марокко та Ізраїлем. У нього стійка засмага і вуса на східний манер. Місцевий шеф, вуличний ресторатор і торговець спеціями стали йому ліпшими друзями. Саме вони зробили Eastman таким, яким ми бачимо його зараз. Натхненний традиційною кухнею, Eastman зібрав все найцікавіше і створив свій особистий мікс Сходу. З любов’ю до життя, жагою пригод і бажанням ділитися найкращим.
Це справжня історія людини, яка закохалася у Схід, пройнялася його історією та культурою, взяла усе найкраще і посадила в європейські землі.
EASTMAN — людина світу, яка, гуляючи Києвом у кедах з Барселони, залишає аромат східних прянощів. Він — провідник між Сходом і Заходом.
EASTMAN — це великий і галасливий ресторан у сучасному місті. Це місце зустрічі Сходу і Заходу.
Інтер’єр.
Проект виконаний у співавторстві Дмитра Запорожця з Жанною (tbd).
Предмети інтер’єру, скульптури, стародавні Шрі-Ланкійські письмена зібрані з країн Близького і Далекого Сходу. На колонах — іспанська керамічна плитка, вироблена за старовинною технологією. Величезні вікна, що вловлюють кожний сонячний промінь.
На вході в ресторан скульптури Володимира Качмара.
Настрій.
Ми дивимося на життя з легкістю, ми сміємося і радіємо разом з нашими гостями, ми про історію земної кулі, про легкість і гумор сходу, про його галас і нескінченний балаган, за яким ховається одвічна думка та глибока історія. Вся сіль — в еклектиці, і ніяк інакше.
Для кого ми?
Наш гість — справжній гурман, який любить пригоди і експерименти. Любить, коли шумно, весело і по-сімейному. Готовий дивуватися, пробувати нове і розширювати смакові горизонти.
1. Бар.
Окрема зона ресторану з власної посадкою. Розслаблена зона з lounge-атмосферою і темним світлом. Місце, де приємно випити пару коктейлів і поговорити з друзями про далекі береги та останні ринкові плітки.
2. Private room.
Другий ярус над баром — приватна зона для відпочинку в колі друзів або ділових зустрічей з партнерами. Локація дзену і чистих думок серед шуму й галосу великого міста.
3. Дитяча зона.
Окрема зона для дітей з нянею, розвиваючими іграми та дитячим меню. Простір для маленьких мандрівників, де можна намалювати карту скарбів, зіграти в хованки чи відшукати справжній скарб.
4. Кондитерська.
EASTMAN — східна душа, але солодощі він любить з усього світу. Солодка вітрина ресторану вміщує в себе: наполеон-бар (від класичні рецептів до веганських без цукру), мочі (сенсаційний манго-дуріан, зелений чай з ананасом), десерти і цукерки.
5. Fresh Bar.
Коли прийшов час прохолоди серед великого міста. З Азії з любов’ю: лассі-бар, шейки (класичні та з дуріаном), квас і лимонади — класика та екзотика.
6. Кухня.
Жодного імені для кухні, крім EASTMAN. Це підхід експата, який багато де був і все скрізь встиг спробувати. Він міксує спеції з північних країн з фруктами і пікантними нотами з південних, він їде на схід, потім різко повертає на захід і замикається у сансарі — колі нескінченних перероджень.
Це симбіоз індійської, китайської, тайської, шрі-ланкійської кухні та історії кохання до Близького і Далекого Сходу. Це унікальний продукт для України з простою суттю і унікальною історією в кожній страві. Бренд-шеф ресторану традиційно Вова Ташаєв.

Yourz Space Bistro, Одеса

Золота Гілка

Aleksander Yourz

Відкрита кухня, космічна їжа і те у що ми віримо – кохання, вино, музика, хіп-хоп, фешн.

Романтика, пристрасть, натхнення, відповідальність, довіра, дружба, підтримка, чесність, здоров’я, стиль, розвиток, дисципліна.

Ми розвиваємо українську гастрономію і робимо усе можливе, щоб наша країна потрапила до світових рейтингів.

100 років тому вперед, Київ
845
100 років тому вперед, Київ

Євген Клопотенко, Інна Поперешнюк

НАША ДУМКА
УКРАЇНСЬКА КУХНЯ СУЧАСНА І ВМІЄ ДИВУВАТИ
Такою українську кухню ви ще не бачили. Хоча б тому, що ніхто ще не презентував її з цього боку. Де б ви почули, що наша кухня – це легка і здорова їжа, а страви пасують до келиха вина або коктейлю? СТО РОКІВ ТОМУ ВПЕРЕД – це не ребрендинг “борщу з пампушками”, це принципово нова сучасна форма української кухні із власними суперфудами, дивовижними рецептами, та новими традиціями із довгим корінням.
РЕСТОРАН
СПРАВЖНЯ ІСТОРІЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ ВСЕРЕДИНІ
Насправді наша мета не нагодувати вас, а по справжньому здивувати, розповісти історію, якої ви ще не чули. І така історія криється за кожною деталлю у нашому ресторані. А ми маємо хист, натхнення та невичерпне бажання про все це вам розказати. Чекаємо на вас у самому центрі Києва у СТО РОКІВ ТОМУ ВПЕРЕД.

Pita kyiv, Київ
852
Pita kyiv, Київ

Андрій Вірьовка, Валерій Арустамян

Інтер’єр: в закладі є зал на 20 місць, які поєднуються з кухнею. Поки гість чекає замовлення він може спостерігати, як готуються страви. Елементом дизайну також є свіжі овочі, котрі ми потім використовуємо в нашому меню. Візитна карта дизайну – це стіна оголошень з написом «its all about the people» в стилі старих вулиць Тель-Авіву та Берліну.
Меню: в закладі моно меню, тому кожній страві ми приділяємо максимум уваги. Практично все ми подаємо в піті окрім ніжного, кремового хумусу та цвітної капусти на тарілці. Для нас важливо, щоб продукт був якісний та свіжий. Піту випікаємо з ранку та напротязі дня, максимальний термін використання свіжої піти 4 години.
Атмосфера: на порозі закладу Вас відпразу зустрінуть з посмішкою та з привітанням, в закладі грає молодіжна музика та є безкоштові частування для наших любих гостей (кожного дня свіжі, з окремих продуктів).
Історія створення ідеї: в листопаді 2018 року, Kfir Levinzon та Вірьовка Андрій вирішили зробити щось таке, чого ще не має в Києві. А якщо і є то в дуже низькій якості. Було запропоновано зробити стріт фуд з пітами. Ця ідея відразу стала номер 1 в списку ідей і ми почали аналізувати ринок і шукати шеф-кухаря який би володів англійською мовою на розмовному рівні, тобі ми і знайшли Валерія Арустамяна, який з нами зробив це диво в піті! Допоміг йому поставити меню ізраільский кухар Roi Agai, якого ми запросили з Тель-Авіву.
Містика: все, що звязано з ізраїльскою кухнею – це завжди містика. Містика в тому, щоб зробити з простих продуктів непрості за смаком страви!
Чому саме ми?
Вам вирішувати, дорогі друзі!

Wine Love, Київ
853
Wine Love, Київ

Vladimir Zadiraka, Сергій Шкарбан

Wine Love — це ресторан з нестандартною винною картою та їжею, яку неможливо забути. Wine Love — суміш пристрастей. Він занурює в атмосферу творчого району Парижа — Маре. Тут обговорюють пікантні теми, насолоджуються прекрасним вином, їдять із захватом і живуть моментом.
Про інтер’єр з історією подбав відомий український дизайнер Денис Беленко. В ресторані живуть речі з розкішного минулого: гвинтові сходи 19 століття, антикварні світильники, стільці з паризької барахолки та секретна кімната-склад зі шпальтами старих французьких газет замість шпалер. Кожна деталь відповідальна за атмосферу, в якій хочеться любити і святкувати. Навіть стіни закладу говорять французькою — вони
обрамлені цитатами про вино, любов та мистецтво.
Мінімум 70% винної карти займає біодинаміка та натуральні вина. Меню — це переосмислення гастрономічного багатоманіття сучасного світу. Барна карта — це нова збалансована класика. Все разом — це класика Wine Love.
Чому ми? Приходьте і ви все зрозумієте.

Adelle, Київ
862
Adelle, Київ

Ресторани Гусовських

Adelle – це кафе та вулиці Тель-Авіва в центрі Києва, це його простота, гучна музика, базар, свіжа їжа, що дихає життям гучного мультикультурного міста. Великий годинник та люстра, зроблена з вуличних ліхтарів, пошарпані стіни, вінтажний посуд, величезні вікна, які влітку відчиняються та об’єднують наш рідний Київ з атмосферою тель-авівських закладів. Страви – аутентичні і сезонні, багато зеленини, овочів. Завзятий шеф Олександр Ярош працює виключно з перевіреними інгредієнтами, частину яких ми імпортуємо з Ізраїля. Проста демократична подача – ми любимо, коли гості їдять руками. В Adelle Тель-Авів стає вашим домом – і вам затишно, як вдома.

Veterano Brownie, Київ
864
Veterano Brownie, Київ

Julia Kochetova-Nabozhniak Roman Nabozhniak

Veterano Brownie — перша міська браунарня.
Частина парасолькового бренду від Veterano Group. Монобренд одного десерту.
Привертаємо увагу до соціального підприємництва: 10% від прибутку перераховуємо сім’ям загиблих бійців, надаємо перевагу при працевлаштуванні ветеранам, ветеранкам, переселенцям та переселенкам з Донбасу та Криму. Досвід війни – це суперсила, з якою можна не руйнувати, а створювати. Ми сімейний бізнес, що творить нові рольові моделі та хоче стати робочим кейсом співпраці, який можна масштабувати на міжнародний рівень.
В меню — 20 авторських смаків брауні, класична та альтернативна кавова карта, карпатські чаї та натуральне какао. Формат — браунарня, монокондитерська, кав’ярня.
Інтер’єр розробляли AKZ architectura.

Eastman Restaurant, Київ
879 https://www.youtube.com/embed/_lztGdh3mVI
Eastman Restaurant, Київ

Дмитро Запорожець

Подорож Eastman почалася 20 років тому, коли він вперше відкрив для себе землі Далекого і Близького Сходу. Це історія про любов до культури, традицій і мінливості життя.
EASTMAN — створений вітрами експат, який курсує між Індією, Таїландом, Шрі-Ланкою, Марокко та Ізраїлем. У нього стійка засмага і вуса на східний манер. Місцевий шеф, вуличний ресторатор і торговець спеціями стали йому ліпшими друзями. Саме вони зробили Eastman таким, яким ми бачимо його зараз. Натхненний традиційною кухнею, Eastman зібрав все найцікавіше і створив свій особистий мікс Сходу. З любов’ю до життя, жагою пригод і бажанням ділитися найкращим.
Це справжня історія людини, яка закохалася у Схід, пройнялася його історією та культурою, взяла усе найкраще і посадила в європейські землі.
EASTMAN — людина світу, яка, гуляючи Києвом у кедах з Барселони, залишає аромат східних прянощів. Він — провідник між Сходом і Заходом.
EASTMAN — це великий і галасливий ресторан у сучасному місті. Це місце зустрічі Сходу і Заходу.
Інтер’єр.
Проект виконаний у співавторстві Дмитра Запорожця з Жанною (tbd).
Предмети інтер’єру, скульптури, стародавні Шрі-Ланкійські письмена зібрані з країн Близького і Далекого Сходу. На колонах — іспанська керамічна плитка, вироблена за старовинною технологією. Величезні вікна, що вловлюють кожний сонячний промінь.
На вході в ресторан скульптури Володимира Качмара.
Настрій.
Ми дивимося на життя з легкістю, ми сміємося і радіємо разом з нашими гостями, ми про історію земної кулі, про легкість і гумор сходу, про його галас і нескінченний балаган, за яким ховається одвічна думка та глибока історія. Вся сіль — в еклектиці, і ніяк інакше.
Для кого ми?
Наш гість — справжній гурман, який любить пригоди і експерименти. Любить, коли шумно, весело і по-сімейному. Готовий дивуватися, пробувати нове і розширювати смакові горизонти.
1. Бар.
Окрема зона ресторану з власної посадкою. Розслаблена зона з lounge-атмосферою і темним світлом. Місце, де приємно випити пару коктейлів і поговорити з друзями про далекі береги та останні ринкові плітки.
2. Private room.
Другий ярус над баром — приватна зона для відпочинку в колі друзів або ділових зустрічей з партнерами. Локація дзену і чистих думок серед шуму й галосу великого міста.
3. Дитяча зона.
Окрема зона для дітей з нянею, розвиваючими іграми та дитячим меню. Простір для маленьких мандрівників, де можна намалювати карту скарбів, зіграти в хованки чи відшукати справжній скарб.
4. Кондитерська.
EASTMAN — східна душа, але солодощі він любить з усього світу. Солодка вітрина ресторану вміщує в себе: наполеон-бар (від класичні рецептів до веганських без цукру), мочі (сенсаційний манго-дуріан, зелений чай з ананасом), десерти і цукерки.
5. Fresh Bar.
Коли прийшов час прохолоди серед великого міста. З Азії з любов’ю: лассі-бар, шейки (класичні та з дуріаном), квас і лимонади — класика та екзотика.
6. Кухня.
Жодного імені для кухні, крім EASTMAN. Це підхід експата, який багато де був і все скрізь встиг спробувати. Він міксує спеції з північних країн з фруктами і пікантними нотами з південних, він їде на схід, потім різко повертає на захід і замикається у сансарі — колі нескінченних перероджень.
Це симбіоз індійської, китайської, тайської, шрі-ланкійської кухні та історії кохання до Близького і Далекого Сходу. Це унікальний продукт для України з простою суттю і унікальною історією в кожній страві. Бренд-шеф ресторану традиційно Вова Ташаєв.

Черноморка. Вылов рыбы, Миколаївка, Одеська область
883 https://www.youtube.com/embed/pZdOjXye44A
Черноморка. Вылов рыбы, Миколаївка, Одеська область

Kopylova Olga

Одеська область, майже безлюдне селище за 100 км від Одеси… Ми тут просто ловили рибу.
З приходом першого локдауна і в умовах зачинених ресторанів ми вирішили годувати рибою прямо тут, на рибному причалі. І пішло-понеслося… Вихід в море з нашими рибалками, приготування риби і морепродуктів разом з гостями (майстер-класи), трав`яні купелі, прогулянки на квадроциклі безлюдним диким пляжем, домашні яйця, кози… Концепція проекту проста до божевілля: що спіймали, те і приготували без зайвих заморочок. А вже через кілька місяців після відкриття стало приїжджати стільки машин і автобусів з туристами, скільки місцеві жителі не бачили за все своє життя, а кількість посадкових місць з 20 збільшилася до 200.
У 2021 році об`єкт Чорноморка.Вилов риби був нанесений на туристичну карту України.

Yourz Space Bistro, Одеса
891 https://www.youtube.com/embed/QSAvdIpxlq8
Yourz Space Bistro, Одеса

Aleksander Yourz

Відкрита кухня, космічна їжа і те у що ми віримо – кохання, вино, музика, хіп-хоп, фешн.

Романтика, пристрасть, натхнення, відповідальність, довіра, дружба, підтримка, чесність, здоров’я, стиль, розвиток, дисципліна.

Ми розвиваємо українську гастрономію і робимо усе можливе, щоб наша країна потрапила до світових рейтингів.

OCTO Tower, Київ
893
OCTO Tower, Київ

Eugene Belousov

OCTO tower – це простір, який вміщає в себе брю бар, пекарню, магазин, фотостудію, коворніг, школу ХОРЕКА, великий лекторій та панорамний руфтоп. Над вхідними дверима до OCTO прикріпили напис «stedelijk erfgoed», який із нідерландської перекладається як «міська спадщина», ми розуміємо, що місту потрібні такі місця.

В башті гостей не обмежують певними поверхами, за бажання відвідувачі можуть піднятися на будь-який рівень.

Суттєва різниця від інших кавових барів — відсутність автоматичного приготування кави та напоїв з молоком (тільки альтернативні напої). Це означає що кожен напій готується у той самий момент перед твоїми очами, а також всі напої вимагають більшого часу приготування ніж звичайно, бо це шоу. Але ми вирішили піти назустріч та зробити це шоу доступним. OCTO bakery — невелика пекарня на 1 поверсі, яка працює як для гостей OCTO, так і для ХОРЕКА сегменту для доставки в кав’ярні. Це дійсно виверження всього нашого досвіду та любові до скандинавських традицій.

Кавова школа та школа барного мистецтва, сервіс та бізнес — напрямки OCTO education, які ми розвиваємо на 4-5-6 поверхах.

Moderna Pizza, Дніпро
911
Moderna Pizza, Дніпро

Олена Буряк та Руслан Буряк

Moderna — це піцерія майбутнього. Ми прагнемо розвивати простір навколо себе і наповнювати його людьми, що прагнуть створювати. Інтер’єр створений студією Дениса Біленко. Ключовим елементом інтер’єру є великі комунальні столи, які дозволяють об’єднувати великі компанії, проводити дегустації та гастрономічні вечері. Унікальність інтер’єру полягає у можливості використовувати його великий простір для заходів будь-якого формату та публічних виступів.
Moderna під керівництвом римського піцейоло Луки Пеццетта готує справжню італійську піцу та хліб з високопротеїнового борошна на натуральній заквасці. Лука працював з видатними шефами, викладає в інституті, веде своє шоу, був бренд-шефом мережі з 200 ресторанів, кращий піцайоло-шеф за версією IDENTITA GOLSOE і FOOD AND WINE AWARDS. Разом з Лукою ми створили продукт, що є легкою, здоровою та корисною їжею, адже майже не містить глютену.

Basque.cheesecake, Київ
913
Basque.cheesecake, Київ

Руслан Шибаєв, Ксенія Полтавець

Basque – це заклад який працює to go, з літньою терасою в лаконічному стилі, та можливістю сісти в залі, за
барною стійкою, що знаходиться в ресторані Біф.
Ми продаємо баскський чізкейк, спешелті каву та херес.
Вікно можливостей за часів пандемії.
Чому ми? Бо ми нереально смачні, ми робимо людей залежними від нашого чіза. 100% натуральні інгріідієнти, бездоганний смак та проста бізнес модель – роблять нас відкритими і доступними для широких мас споживачів. Не треба йти у заклад, витрачати зайві кошти – ми прості, смачні та доступні. Без приводу та з приводом, просто насолоджуйся чізкейком де завгодно!

7йсклад, Харків
923
7йсклад, Харків

Дмитро Назарчук, В’ячеслав Дробот

7йсклад — це 7 гастропроектів, що об’єднані у новому форматі суспільного простору з метою еволюції вуличної їжі та культури дозвілля.
Нова концепція фуд-парку просто неба з унікальною атмосферою та 7 різними гастрономічними напрямками: кав’ярня, бар, американська кухня, ізраїльська кухня, в’єтнамська кухня, неаполітанська піца та корнер з хелсі їжею.
Фуд-парк зроблено в урбан стилі в оригінальних архітектурних формах з посиланням до морських контейнерів, але вони більші за розміром та мають достатній внутрішній простір для розміщення закладу громадського харчування.
Мабуть, нас надихнув формат Лондонського BOXPARK, але наш фокус на атмосферу та їжу, а не на стріт рітейл.
Ми прагнемо до розвитку культури та різномаїття дозвілля, тому проводимо різні заходи та події — вечірки, концерти, дегустації, зустрічі з цікавими особистостями, звані вечері, недільні бранчі тощо.
Кожні вихідні розпалюється багаття та грає жива музика.
Ми концептуальні, стильні та не схожі на інших. В нас можна поїсти, але ми про культуру та рівноправність.
Зараз 7йсклад в процесі розширення та відкриття другої черги з 4 новими корнерами, що планується вже цього літа.

Red Monkey Lviv, Львів
841
Red Monkey Lviv, Львів

Андрій Дзюбан, Назар Дзюбан, Настя Винокурова
«Red Monkey» – це заклад, де якірним продуктом є рамен за автентичним японським рецептом, без спрощування та компромісів у приготуванні бульйонів, локшини та соусів. Друга фішка – швидкість видачі. Завдяки організації процесів ми готуємо рамен 3 хвилини, тож всі наші гості можуть швидко поїсти і піти по своїх справах далі, а не витрачати зайвий час на очікування замовлення.
Окрім 6 видів рамену ми готуємо гьодзе з трьома видами начинок (плануємо збільшити асортимент та у нових закладах впровадити гьодзе-бар), локшину та рис з додатками та соусами та салати.
Миски для рамену виготовлені на замовлення українським керамістом, який фанатіє від японської культури та робить посуд за японською технологією.
В інтер’єрі, який розробила студія Марка Савицького, ми поєднуємо традиції організації простору східних раменних та сучасні тенденції дизайну, в якому віддають перевагу природнім матеріалам – дереву, каменю та склу. Увагу гостей у всіх наших наступних закладах (під нашим керівництвом та франшизних) привертатиме яскраво-червона барна стійка, а елементами декору виступатимуть мавпи у різних позах, надруковані на 3d-принтері.
У закладах з літа 2021 року ми пропонуватимемо для купівлі з собою не лише наші авторські соуси, а також корисний мерч (фартуки, футболки та екоторби) та посуд ручної роботи (наші фірмові миски для рамену).

100 років тому вперед, Київ
845
100 років тому вперед, Київ

Євген Клопотенко, Інна Поперешнюк

НАША ДУМКА
УКРАЇНСЬКА КУХНЯ СУЧАСНА І ВМІЄ ДИВУВАТИ
Такою українську кухню ви ще не бачили. Хоча б тому, що ніхто ще не презентував її з цього боку. Де б ви почули, що наша кухня – це легка і здорова їжа, а страви пасують до келиха вина або коктейлю? СТО РОКІВ ТОМУ ВПЕРЕД – це не ребрендинг “борщу з пампушками”, це принципово нова сучасна форма української кухні із власними суперфудами, дивовижними рецептами, та новими традиціями із довгим корінням.
РЕСТОРАН
СПРАВЖНЯ ІСТОРІЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ ВСЕРЕДИНІ
Насправді наша мета не нагодувати вас, а по справжньому здивувати, розповісти історію, якої ви ще не чули. І така історія криється за кожною деталлю у нашому ресторані. А ми маємо хист, натхнення та невичерпне бажання про все це вам розказати. Чекаємо на вас у самому центрі Києва у СТО РОКІВ ТОМУ ВПЕРЕД.

Eat Easy, Київ
847
Eat Easy, Київ

Тетяна Ізмайлова, архітектор — Наталія Дубровська

eat easy • to go — концептуальне кафе здорового харчування.
takeaway міста, в якому можна знайти збалансовані страви для сніданку, обіду чи вечері, продукти з home collection, щоб готувати смачно та корисно вдома, напої, guilt-free десерти та снеки.
Перша точка eat easy • to go була відкрита у березні 2019 року в ТЦ Good Life як місце зустрічі для тих, хто розділяє наші погляди на світ і так само усвідомлено ставиться до їжі. Проте ми не зупинилися на досягнутому і на початку 2020 року презентували місту ще одне кафе на Шота Руставелі, 15.
працюємо в форматі takeaway, але для охочих перекусити маємо компактні та зручні столики. У нас немає офіціантів, продавців чи барист. Є лише провідники, які знають все про наші страви та трішки більше і завжди раді вас бачити. Віримо, що у кожного повинен бути вибір і працюємо, аби зруйнувати міф про те, що корисна їжа не може бути смачною.
З любов’ю, сім’я eat easy

Bergamot, Запоріжжя
849
Bergamot, Запоріжжя

Дмитрий Добродий & YUDIN Design

Мама Мия кричал Дженнаро…

Я не верю, что этот момент наступил, я всю свою жизнь думал о том чтобы насладиться опять этим чувством который ярко отложился в моей памяти.
Я каждый раз возвращался мысленно в своё детство где ещё совсем маленьким мальчишкой бегал по роще Бергамота в середины зимы и вдыхал чудесный аромат цветущих деревьев, которые дарили для меня всё тепло и солнце Калабрии.
Где бабушка своими мозолистыми руками пахнущими свежим молоком и только что испеченным хлебом из дровяной печи, нежно обнимает меня запыхавшегося и изголодавшегося ведёт за большой деревянный стол, где собралась вся наша простая, весёлая, шумная Фамилия. Прошло много времени с тех пор, и я вновь ощутил всё это попав в большую дружную семью Бергамота, которая напомнила мне о лучших годах моей жизни.
Бергамот #BERGAMO — коллаборация итальянской, японской кухни в сочетании гостеприимства и семейного отдыха. Место с открытым сердцем и панорамной лоджией, где хочется встречаться, влюбляться, дружить и мечтать.
Наша команда болеет своим делом и готова побеждать!!!

Pita kyiv, Київ
852
Pita kyiv, Київ

Андрій Вірьовка, Валерій Арустамян

Інтер’єр: в закладі є зал на 20 місць, які поєднуються з кухнею. Поки гість чекає замовлення він може спостерігати, як готуються страви. Елементом дизайну також є свіжі овочі, котрі ми потім використовуємо в нашому меню. Візитна карта дизайну – це стіна оголошень з написом «its all about the people» в стилі старих вулиць Тель-Авіву та Берліну.
Меню: в закладі моно меню, тому кожній страві ми приділяємо максимум уваги. Практично все ми подаємо в піті окрім ніжного, кремового хумусу та цвітної капусти на тарілці. Для нас важливо, щоб продукт був якісний та свіжий. Піту випікаємо з ранку та напротязі дня, максимальний термін використання свіжої піти 4 години.
Атмосфера: на порозі закладу Вас відпразу зустрінуть з посмішкою та з привітанням, в закладі грає молодіжна музика та є безкоштові частування для наших любих гостей (кожного дня свіжі, з окремих продуктів).
Історія створення ідеї: в листопаді 2018 року, Kfir Levinzon та Вірьовка Андрій вирішили зробити щось таке, чого ще не має в Києві. А якщо і є то в дуже низькій якості. Було запропоновано зробити стріт фуд з пітами. Ця ідея відразу стала номер 1 в списку ідей і ми почали аналізувати ринок і шукати шеф-кухаря який би володів англійською мовою на розмовному рівні, тобі ми і знайшли Валерія Арустамяна, який з нами зробив це диво в піті! Допоміг йому поставити меню ізраільский кухар Roi Agai, якого ми запросили з Тель-Авіву.
Містика: все, що звязано з ізраїльскою кухнею – це завжди містика. Містика в тому, щоб зробити з простих продуктів непрості за смаком страви!
Чому саме ми?
Вам вирішувати, дорогі друзі!

Wine Love, Київ
853
Wine Love, Київ

Vladimir Zadiraka, Сергій Шкарбан

Wine Love — це ресторан з нестандартною винною картою та їжею, яку неможливо забути. Wine Love — суміш пристрастей. Він занурює в атмосферу творчого району Парижа — Маре. Тут обговорюють пікантні теми, насолоджуються прекрасним вином, їдять із захватом і живуть моментом.
Про інтер’єр з історією подбав відомий український дизайнер Денис Беленко. В ресторані живуть речі з розкішного минулого: гвинтові сходи 19 століття, антикварні світильники, стільці з паризької барахолки та секретна кімната-склад зі шпальтами старих французьких газет замість шпалер. Кожна деталь відповідальна за атмосферу, в якій хочеться любити і святкувати. Навіть стіни закладу говорять французькою — вони
обрамлені цитатами про вино, любов та мистецтво.
Мінімум 70% винної карти займає біодинаміка та натуральні вина. Меню — це переосмислення гастрономічного багатоманіття сучасного світу. Барна карта — це нова збалансована класика. Все разом — це класика Wine Love.
Чому ми? Приходьте і ви все зрозумієте.

Giannivino, Дніпро
855
Giannivino, Дніпро

Дмитро Подопригора

GIANNIVINO це 21-ий регіон Італії який знаходиться у Дніпрі. Під дахом нашого закладу ми зібрали весь наш 20-ти річний досвід подорожі в цю країну. Тут і сімейний італійський ресторан, і магазин, який продає крафтові продукти харчування, кав’ярня з класичними десертами Апеннінського півострова,не контактна барна зона і серце нашого GIANNIVINO, наша дров’яна піч в якій ми випікаємо першу в Дніпрі дику романську пінцу.

GIANNIVINO це подорож в саме серце Італії, атмосфера класичного італійського застілля.
Ми маємо унікальну винну карту в якій представлені вина з усіх 20-ти регіонів Італії та вина 21-ого регіону,які ми вибираємо серед кращих виноробів України. Всі вина, які ми представляємо в нашому GIANNIVINO унікальні, їх ми відбираємо особисто і самостійно імпортуємо. Спочатку знайомимося з виноробом, вивчаємо його вино, цінності, якими він керується виробляючи свій продукт, і тільки потім це вино потрапляє на наші полиці. Захоплюємося органікою,біодинамікою,натуральними винами, але і про конвенціальні вина теж не забуваємо.

Ми постійно навчаємо нашу команду у власній школі гостинності, проводимо дегустації, презентації, лекції. Це дозволяє надавати нашим гостям найкращій сервіс та мати багато гарних відгуків.

Пурі, Рівне
859
Пурі, Рівне

Денис Косюга

Сакартвело може бути різною, адже кожному Грузія відкривається по-своєму.
Хтось знаходить втіху в численних монастирях та церквах, для когось ідилія в неймовірних пейзажах долин і гірських вершин, хтось упивається незліченними сортами вин.
Незмінне лише одне – ВОГОНЬ! В душі, в серці, в житті, в печі, в гостинності.
Критичне мислення відключається в Грузії години через три після прильоту, після першого відвідування духана, харчевні, ресторанчика. І без того розлита в повітрі благість отримує солідне підкріплення у вигляді хінкалі, хачапурі, салату з горіховим соусом і Сапераві, і з цього моменту та до самого відльоту, перебування в Грузії є абсолютним щастям без домішків.
Наша Сакартвело – це ПУРІ, народжений з пилу і жару, в самому серці Рівного. Як і хліб, запечений до хрусткої скоринки, наш ПУРІ облизаний вогнем, з солодким димним ароматом, і виплеканий з чистим, нерозбавленим та пристрасним коханням до вина, гастрономії, Грузії та щирої грузинської гостинності.
ПУРІ – кохання довжиною в життя
Можливо тому, що чача і вино розкрили тут свої аромати для тих, хто знає, що таке «in vino veritas» не з чуток, а випитий на терасі бокал витриманого в квеврі Сапераві діє як найкраща спа-процедура, примирюючи себе з собою, умиротворяючи щоденну суєту.
Можливо тому, що усюдисущі аромати сирів, як наркотик, прив’язують відразу і назавжди. Чи, тому що, шашлик посмажений на виноградній лозі – це страва богів, а аромат врізається в долю… а відро Чакапулі на Пасху – запросто. А мацоні з інжиром та м’ятою і хрусткий свіжоспечений шоті під яєшню з ткемалі – це найкращий сніданок на землі, але ти не об’їдаєшся, бо знаєш, що на кухні вже киплять хінкальчик. Можливо тому, що лише звук «Тбілісі» тут манить в свої обійми, звучить у вухах і приковує до себе.
Аауууііі! І тут лунає МУЗИКА!
Музика, те що чи не найпершим виникає в думках при слові Грузія… Сакартвело! У цій музиці є все, вона самодостатня, вміє творити чудеса і чари, переводячи тебе на новий рівень. Це дружба, війни і примирення, весілля, розлука і кохання.
Можливо тому, що ДОБРО, це те що випромінюють тут люди, закохані в ці гори, ці рельєфи, традиції, в це вино, їжу і музику.
Для нас Пурі – це символ відродження, як фенікс, як і вся історія Грузії – помирати і відроджуватися.
Пурі – Сакартвело – наше нестримне кохання і друге дихання!

Marevo Craft&Organic, Львів
860
Marevo Craft&Organic, Львів

Артем Яценко, Василь Будурович

Місце де найкращі локальні, крафтові та органічні продукти поєднуються з італійською майстерністю. Нас цікавить техніка приготування, філософія місцевого якісного продукту, сезонність і свіжість — ось, що насправді важливо!
Ми маримо своєю справою!
Все просто, беремо:
Фермерські продукти, справжні, органічні. З ферми до столу
Варимо крафтове пиво з друзями пивоварами.
Використовуємо каву свіжої обсмажки зі Львова.
Купуємо вино у виноробів по всій країні.
Запрошуємо шефкухарів до створення нашого шефс меню.
Замість того, щоб імпортувати моцарелу, ми робимо її самі.
Ресторан, де піца робиться з місцевого борошна, делікатно бродить, потім запікається при 380°C у дров’яній печі.

Adelle, Київ
862
Adelle, Київ

Ресторани Гусовських

Adelle – це кафе та вулиці Тель-Авіва в центрі Києва, це його простота, гучна музика, базар, свіжа їжа, що дихає життям гучного мультикультурного міста. Великий годинник та люстра, зроблена з вуличних ліхтарів, пошарпані стіни, вінтажний посуд, величезні вікна, які влітку відчиняються та об’єднують наш рідний Київ з атмосферою тель-авівських закладів. Страви – аутентичні і сезонні, багато зеленини, овочів. Завзятий шеф Олександр Ярош працює виключно з перевіреними інгредієнтами, частину яких ми імпортуємо з Ізраїля. Проста демократична подача – ми любимо, коли гості їдять руками. В Adelle Тель-Авів стає вашим домом – і вам затишно, як вдома.

Veterano Brownie, Київ
864
Veterano Brownie, Київ

Julia Kochetova-Nabozhniak Roman Nabozhniak

Veterano Brownie — перша міська браунарня.
Частина парасолькового бренду від Veterano Group. Монобренд одного десерту.
Привертаємо увагу до соціального підприємництва: 10% від прибутку перераховуємо сім’ям загиблих бійців, надаємо перевагу при працевлаштуванні ветеранам, ветеранкам, переселенцям та переселенкам з Донбасу та Криму. Досвід війни – це суперсила, з якою можна не руйнувати, а створювати. Ми сімейний бізнес, що творить нові рольові моделі та хоче стати робочим кейсом співпраці, який можна масштабувати на міжнародний рівень.
В меню — 20 авторських смаків брауні, класична та альтернативна кавова карта, карпатські чаї та натуральне какао. Формат — браунарня, монокондитерська, кав’ярня.
Інтер’єр розробляли AKZ architectura.

Debi Restaurant, Вінниця
866
Debi Restaurant, Вінниця

Володимир Голендухін

Ресторан грузинської кухні Debi!
Місце, де смачно, ароматно, колоритно та душевно.
Досить однієї подорожі до Грузіі, щоб пристрасно її полюбити. Наш ресторан з’явився саме з такої великої любові.
Під час наших подорожей ми з сестрою побували у самих різних куточках цієї чудової країни – від самобутніх сіл до сучасних міст. Ми бачили в яких місцях снідають, обідають та вечеряють грузини, як готують за старовинними рецептами чачу, ліплять хінкалі та хачапурі, рясно заправляють страви ткемалі.
Спостерігаючи за традиціями, гостинністю, привітністю і дружелюбністю місцевого населення, ми з кожною поїздкою знаходили тисячу і одну схожість з нашою рідною культурою.
Так в один з вечорів, готуючи вечерю в компаніі веселих грузин, спостерігаючи за заходом сонця і милуючись горами Казбегі… з’явилася ідея перенести цю захоплюючу атмосферу і різноманітність незрівнянних, пряних смаків в наше місто.
Коли Ви приходите до нас — Ви не просто приходите в грузинський ресторан,- Ви приходите у гості до сестер, що в перекладі на грузинську і означає «Debi»

1708pizza, Львів
868
1708pizza, Львів

Компанія «Фаст Фуд Франчайзинг Груп»

\Демократичне міське кафе, основою якого є неаполітанська піца в форматі one person pizza. Засновники та команда в фундамент концепції поклали любов до естетики в дизайні та їжі й фанатичний підхід до якості та сервісу.
Шукаючи свіжі ідеї для концепту, ми занурились в історію піци та атрибутики, де знайшли унікальний круглий предмет, який використовується лише для нашого основного продукту – ніж для піци, котрий винайшли в 1708 році в Італії. Вшановуючи цю дату, ми вибрали назву для закладу.

Особливості концепту:
Молодий шеф-кухар, який представляв Україну на Чемпіонаті по приготуванні піци в Пармі. Людина, яка відчуває тісто краще за будь кого, для якої приготування піци це не процес, а творчість і магія.
Неаполітанська піца за авторською рецептурою з пухкими бортиками, покритими чорними «плямами» — «поцілунками вогню». Розрізають піцу лише наші гості, оскільки в цьому процесі є своя магія, і нерозрізана піца є неймовірно естетична.
Дизайн з увагою дрібниць та деталей, New loft з акцентом на конструктивні елементи.
Команда молодих та активних людей, які працюють із дня відкриття, і є основою ресторану.

Pure & Naive, Київ
870
Pure & Naive, Київ

Павло Гук

Pure & Naive – винний бар та бістро. Для людей, які обожнюють вино, але необов’язково розуміються в ньому.
Це молоді та активні люди, у яких вино ще не стало важливою частиною життя, проте які обожнюють проводити час в компанії вина. В “пюр енд наїв” вина поділені на категорії: pure, naive, experience. Pure – прості та зрозумілі вина, коли просто хочеться “свіжого білого”, або “смачного червоного”. Naive – вина з особливістю та маленькою унікальністю, яку легко провідчувати, що ділитись з іншими. Experience – вина, що не вписуються в рамки та категорії; вина котрі наші гості ймовірно пробують вперше, щось дикувате, або унікальне. У кожного вина є власна назва, яку ми даємо для того, щоб зменшити напругу від складних назв, легко запам’ятовувати що сподобалось та робити замовлення, не переймаючись за свою французьку вимову. В
нашому меню можна зустріти такі позиції, як “мандариновий лимонад”, або “антикварну лавку”. 90% карти складають натуральні вина, проте немає позиціонування, як бару натуральних вин. Наші вина дружні та зрозумілі для більшості, а якщо й натуральні, то без дикуватостей там, де ти їх не очікуєш. Раз в сезон ми випускаємо винну колекцію – набір вина, об’єднаний спільною ідеєю чи історією. Тема останньої колекції Orange Revolution, колекція помаранчевих вин, що складала в собі різні стилі та цінові сегменти вина. На тему колекції ми провели 5 дегустацій, а продажі помаранчевого вина за цей період вийшли на перші місця. Окрім колекцій, щотижня в неділю ми проводимо дегустацію за круглим мармуровим столом з нашим шеф-сомельє Миколою Геличом.
Гастрономічна частина бару – бістро. Проста та зрозуміла їжа, яка розкривається в деталях. В меню не зустрінеш делікатесів або складних технік приготування. Це сучасна європейська їжа з локальним проявом та характером, які шеф Богдан Лазоренко втілює на основі отриманого досвіду в Швеції.
Найпопулярніші позиції меню:
— хліб на заквасці з маслом із лісових грибів та місо, анчоусним маслом
— тартар з телятини на яблучному бісквіті, з маринованим яблуком і солодовою карамеллю — копчені оливки з каперсами
— курочка з кукурудзяним пюре, обпаленою морквою, йогуртом і заатаром
Богдан Лазоренко – бренд-шеф assembly restaurants, з досвідом роботи у 11 Mirrors Design Hotel, ресторанах Європи та Азії, стажувався у 2* ресторані Daniel Berlin Krog у Швеції.
Павло Гук – ресторатор, автор концепції, засновник assembly restaurants, сім’ї ресторанів, в котру входить Pure & Naive.

Гастробістро «Танжерин», Харків
872
Гастробістро «Танжерин», Харків

Андрій Чумак та команда

«Танжерин» — перше в Україні гастробістро, заклад категорії casual.
Воно знаходиться у центрі старого міста, де ще в 19 сторіччі розташовувалися винні лавки та люди готували й продавали рибу прямо на вулиці. Ми вирішили створити місце, в якому кожен харків’янин знайде щось до смаку.
Гастробістро — це про швидко та смачно, за демократичною ціною. Обрана концепція стала викликом для всієї команди.
Перше — зробити цікаві страви за невелику ціну. Так в нас з’явилось багато страв з використанням місцевих сезонних продуктів. Друге — видавати будь-яке замовлення до 15 хвилин. Так в нас з’явилась друга кухня. Також ми не бронюємо столики, бо хочемо стати гарним другом, до якого можна завітати в будь-який час.

Перед інтер’єром стояли такі завдання: зберегти історію будівлі, вмістити якомога більше гостей, створити дружню атмосферу та оазис в бетонному центрі. Так в нас з’явився другий поверх, великий комунальний стіл, багато зелені та дерево посеред зали.
Кожні декілька місяців наш шеф-кухар Роман оновлює меню, спираючись на сезонність продуктів та кожного разу в нього виходить щось дивовижне. І навіть звичайний буряк в руках майстра та нашій печі з живим вогнем стає неймовірною стравою. В меню можна знайти нове прочитання звичних традиційних страв, трендові новинки, та наш фірмовий ароматний хліб.
Ми віримо в те, що смачна їжа може бути доступною та кожного дня доводимо це власним прикладом.

Atelier 19. Pizza & lovely food, Львів
874
Atelier 19. Pizza & lovely food, Львів

Roksolana Blazhyyevska

Ідея нашого закладу виникла у подорожах, закохавшись у цю піцу, у людей, які працювали у тих закладах, у те, як вони ставляться до своєї культури, як насолоджуються життям кожної миті. У той момент захотілось зафіксувати ці емоції назавжди, і дати можливість львів’янам теж їх відчути, а ще більше посмакувати. Так виникла ідея створити свій клаптик сучасної Італії у центрі Львова і бажання дарувати гостям набагато більше аніж просто піцу з куркою та ананасами. Так народився pizza bar Atelier19, із своїм характером, із своєю атмосферою, із чудовим меню, командою та аудиторією.

Для всіх нас це не просто«ресторан італійської кухні» — це наша душа, наша сім‘я, наш дім. І кожного дня, ми робимо усе, щоб наші гості теж отримали це відчуття: починаючи із зустрічі- закінчуючи любов‘ю з якою ми готуємо наші страви. Ми часто чуємо, що наша піца така як в Італії: справжня, легка і смачна, що в нас дуже атмосферно і що вони й гадки не мають скільки ми платимо офіціантам, але ті постійно випромінюють щастя і привітність. І це найкраще, що ми можемо почути у наш адрес, так як постійно працюємо усією командою над вдосконаленням нашого закладу. І немає нічого ціннішого коли нам пишуть у інстаграм, що наш томатний суп снився комусь минулої ночі, або ж що пара поляків навмисно їде з Варшави до Львова, щоб знову з‘їсти нашої піци. Хіба ж це не щастя? Хіба ж це не успіх?

Magic Bowls, Львів
877
Magic Bowls, Львів

Компанія «Фаст Фуд Франчайзинг Груп» (Білик Олег)

Ми хотіли зробити щось сучасне, але зрозуміле, те що можна хотіти і дозволити собі їсти щодня без шкоди для здоров‘я. Сучасний тренд в харчуванні це боули (велика миска, в якій зібрані різноманітні інгредієнти). Оскільки ідея боулів походить з Азії, то в своєму класичному розумінні, вона зрозуміла та підходить за смаковими особливостями не всім українським споживачам. Саме тоді виникла ідея покласти в основу меню боул адаптований до звичного харчування середньостатистичного українця з простими назвами і зрозумілими інгредієнтами.
Magic Bowls – атмосферне міське кафе здорової їжі, в меню якого збалансовані страви, що у зручній формі поєднують білки, жири, повільні вуглеводи та клітковину.
Фішкою концепту є те, що ми не обмежуємо гостя у виборі страви, а даємо можливість самостійно формувати свій боул. Самостійний вибір гарніру та соусу, а також кількості м‘яса, морепродуктів та соусу, дає можливість краще задовольнити смакові вподобання. Це ж дуже зручно, коли свій улюблений боул, ти можеш їсти щодня з різними соусами і щодня нові відчуття і нові емоції. Великі порції від 400 грам, доступні ціни від 119 грн та 5-8 різноманітних компонентів в одному боулі.

Eastman Restaurant, Київ
879 https://www.youtube.com/embed/_lztGdh3mVI
Eastman Restaurant, Київ

Дмитро Запорожець

Подорож Eastman почалася 20 років тому, коли він вперше відкрив для себе землі Далекого і Близького Сходу. Це історія про любов до культури, традицій і мінливості життя.
EASTMAN — створений вітрами експат, який курсує між Індією, Таїландом, Шрі-Ланкою, Марокко та Ізраїлем. У нього стійка засмага і вуса на східний манер. Місцевий шеф, вуличний ресторатор і торговець спеціями стали йому ліпшими друзями. Саме вони зробили Eastman таким, яким ми бачимо його зараз. Натхненний традиційною кухнею, Eastman зібрав все найцікавіше і створив свій особистий мікс Сходу. З любов’ю до життя, жагою пригод і бажанням ділитися найкращим.
Це справжня історія людини, яка закохалася у Схід, пройнялася його історією та культурою, взяла усе найкраще і посадила в європейські землі.
EASTMAN — людина світу, яка, гуляючи Києвом у кедах з Барселони, залишає аромат східних прянощів. Він — провідник між Сходом і Заходом.
EASTMAN — це великий і галасливий ресторан у сучасному місті. Це місце зустрічі Сходу і Заходу.
Інтер’єр.
Проект виконаний у співавторстві Дмитра Запорожця з Жанною (tbd).
Предмети інтер’єру, скульптури, стародавні Шрі-Ланкійські письмена зібрані з країн Близького і Далекого Сходу. На колонах — іспанська керамічна плитка, вироблена за старовинною технологією. Величезні вікна, що вловлюють кожний сонячний промінь.
На вході в ресторан скульптури Володимира Качмара.
Настрій.
Ми дивимося на життя з легкістю, ми сміємося і радіємо разом з нашими гостями, ми про історію земної кулі, про легкість і гумор сходу, про його галас і нескінченний балаган, за яким ховається одвічна думка та глибока історія. Вся сіль — в еклектиці, і ніяк інакше.
Для кого ми?
Наш гість — справжній гурман, який любить пригоди і експерименти. Любить, коли шумно, весело і по-сімейному. Готовий дивуватися, пробувати нове і розширювати смакові горизонти.
1. Бар.
Окрема зона ресторану з власної посадкою. Розслаблена зона з lounge-атмосферою і темним світлом. Місце, де приємно випити пару коктейлів і поговорити з друзями про далекі береги та останні ринкові плітки.
2. Private room.
Другий ярус над баром — приватна зона для відпочинку в колі друзів або ділових зустрічей з партнерами. Локація дзену і чистих думок серед шуму й галосу великого міста.
3. Дитяча зона.
Окрема зона для дітей з нянею, розвиваючими іграми та дитячим меню. Простір для маленьких мандрівників, де можна намалювати карту скарбів, зіграти в хованки чи відшукати справжній скарб.
4. Кондитерська.
EASTMAN — східна душа, але солодощі він любить з усього світу. Солодка вітрина ресторану вміщує в себе: наполеон-бар (від класичні рецептів до веганських без цукру), мочі (сенсаційний манго-дуріан, зелений чай з ананасом), десерти і цукерки.
5. Fresh Bar.
Коли прийшов час прохолоди серед великого міста. З Азії з любов’ю: лассі-бар, шейки (класичні та з дуріаном), квас і лимонади — класика та екзотика.
6. Кухня.
Жодного імені для кухні, крім EASTMAN. Це підхід експата, який багато де був і все скрізь встиг спробувати. Він міксує спеції з північних країн з фруктами і пікантними нотами з південних, він їде на схід, потім різко повертає на захід і замикається у сансарі — колі нескінченних перероджень.
Це симбіоз індійської, китайської, тайської, шрі-ланкійської кухні та історії кохання до Близького і Далекого Сходу. Це унікальний продукт для України з простою суттю і унікальною історією в кожній страві. Бренд-шеф ресторану традиційно Вова Ташаєв.

Шампанерія, Івано-Франківськ
881
Шампанерія, Івано-Франківськ

Василь та Вікторія Гаврилишин

Ідея — відкрити заклад з атмосферою легкості сонячної Іспанії з вишуканим дизайном для українського гостя в центрі Івано-Франківська.
Свято — це не дата, а стан душі!
Коли відкриваються двері ліфта п’ятого поверху здається ніби поринаєш в інший світ — легендарні зірочки, екзотичні рослини, кульки та хвильки в інтер’єрі, синій колір та багато латуні… Минає хвилинка і ти уже відчуваєш себе героєм відомого фільму «Великий Гетсбі» й сам Леонардо Ді Капріо подає тобі келих ігристого!
У нас завжди шумно, весело та хочеться залишитися назавжди. Ми не ресторан чи винний бар — ти у шампань-барі нового формату, де відчуєш себе частиною унікального проекту та поринеш в захоплюючу подорож надзвичайних смаків, щирості нашої команди та невагомого відчуття висоти в самому серці стометрівки.
Ми — це проект про неповторні поєднання, якість та ігристе на сніданок.
Унікальність — локація, панорамний вигляд, атмосфера екзотики в центрі маленького міста Івано-Франківська, неповторність поглядів, ідей, віддачі для клієнтів, доступності морепродуктів та ігристого.
Шампанерія — концепт твого хорошого настрою.
Снідати , обідати та вечеряти запрошуємо з ігристим в ШАМПАНЕРІЇ.

Черноморка. Вылов рыбы, Миколаївка, Одеська область
883 https://www.youtube.com/embed/pZdOjXye44A
Черноморка. Вылов рыбы, Миколаївка, Одеська область

Kopylova Olga

Одеська область, майже безлюдне селище за 100 км від Одеси… Ми тут просто ловили рибу.
З приходом першого локдауна і в умовах зачинених ресторанів ми вирішили годувати рибою прямо тут, на рибному причалі. І пішло-понеслося… Вихід в море з нашими рибалками, приготування риби і морепродуктів разом з гостями (майстер-класи), трав`яні купелі, прогулянки на квадроциклі безлюдним диким пляжем, домашні яйця, кози… Концепція проекту проста до божевілля: що спіймали, те і приготували без зайвих заморочок. А вже через кілька місяців після відкриття стало приїжджати стільки машин і автобусів з туристами, скільки місцеві жителі не бачили за все своє життя, а кількість посадкових місць з 20 збільшилася до 200.
У 2021 році об`єкт Чорноморка.Вилов риби був нанесений на туристичну карту України.

Mur Mur Bar, Дніпро
885
Mur Mur Bar, Дніпро

Наталія та Дмитро Лісняк

Повна назва закладу — MURMUR бар чудового вина, музики та піци.
За розробку брендингу відповідала агенція Brandon Archibald з Одеси, барне обладнання зробив Степан Цуцман, а отже воно найсучасніше. Коктельну карту розробляв Саша Стаховський, вона вишукана та відповідає найсвіжішим світовим трендам. Ми дуже ретельно відбираємо лише натуральне вино, наразі за допомогою Ruts та Sabotage.
Наш інтер’єр — це інтер’єр без інтер’єру, максимально відкритий простір залу, бару, кухні та навіть підсобних приміщень, що міг би з’явитися в будь-якому куточку світу, але народився саме на Сході України. Над ним працювали талановиті VK architects (Дніпро), а прикрасив його своїми роботами мураліст Zdes Roy. Це 200 квадратних метрів, на яких приватними є тільки роздягальні персоналу та вбиральні.
Меню: справжня жива їжа, яка готується з делікатесних високоякісних продуктів, що завдяки нам доступні майже будь-кому. Піца неаполітана — як нова класика, зведена в ступінь абсолюту. Піцу на заквасці, без дріжджів, нам допоміг розробити Сергій Павленко. Декілька видів унікального італійського борошна, з яким наші кухарі експериментують щодня. Пул закусок, які утворють ідеальний пейрінг для кожної пляшки наших вин.
Атмосфера: це місце, де відпочивають янголи. Вони такі ж як ми, тільки з крилами та знають, як влаштований Всесвіт. Місце тяжіння – винний вівтар, на якому розміщено 39 пляшок вина, які можна замовити по келиху.
Mur Mur Bar — місце сили, гарної музики, цікавих особистостей та розмов.
Ідея, як завжди, народилася в мандрах. Проїхавши понад двадцять країн, ми завжди знаходили те, чого бракувало у власному місті. Так народився проєкт, якій закриває власні потреби – заклад з вишуканим вином, яке доступне будь-кому. Особливо тому, хто шукає.
Також закривали власні потреби в якісних закусках, бо самі живемо за принципом: «нам не треба «перше, друге та компот» – ми любимо та цінуємо в їжі з одного боку вишуканість та якість, з іншого – простоту. Саме тому це місце створювалося про атмосферу та їжу – просто, зрозуміло, без пафосу.
Наш формат: динаміка, свобода, жодного нав’язування та обмежень, космополітизм – англієць відчує себе в Лондоні або Ліверпулі, німець – в Берліні чи Мюнхені, українець – у себе вдома.
Персонал — ті, що цікавляться життям у всіх його проявах. Ті, що ставлять питання та завжди отримують на них відповіді. Ті, що жадібні до навчання. Ті, що отримують тут школу справжнього життя та навіть відпочивати приходять на роботу.
Зненацька містичним для нас виявилося число 39. 39 пляшок вина на вівтарі завдали планку абсолютно випадково, але виявилося, що випадковостей не трапляється. Згідно фен-шуй, число 39 – це число творчих особистостей, які відкриті до спілкування, що не бояться відчувати та розкриватися, харизматичні та сповнені впевненості в собі та в тім, що вони транслюють. Це число, що протегує тим, хто прагне та шукає чогось нового та справжнього, що ми й робимо щодня.
Щодня з появи ідеї ми боремося зі стереотипами та кидаємо виклик. «Ніхто не наливає 39 позицій вина по келиху – ви з’їхали з глузду!»
А ми наливаємо.
«Ви що, здуріли – чотири вида борошна та декілька видів тіста з нього?!»
Ні, ми так хочемо, можемо та робимо.
«Що, не «червона лінія»? Та хто вас знайде?»
Нас знайдуть ті, хто залишиться з нами назавжди.
Виклик щодня? Та легко.

YOKI Lviv, Львів
887
YOKI Lviv, Львів

Бельмега Д., Лукенчук Д., Назаров О.

Yoki – вся Азія в одній тарілці. Yoki – мережа ресторанів, яка починала з маленького ресторанчика в центрі м. Чернівці з загальною площею не більше 120 кв.м.
А зараз Yoki – це мережа ресторанів в м.Чернівці (3 заклади) та новий ресторан в м. Львів та з великими планами рухатись в інші міста України.
Yoki – sushi.wok.asian food and party.
Yoki – місце, в якому зустрічаються різні світи, культури, звички, смаки та емоції. Місце, в якому легко бути наодинці, чудово перебувати у компанії друзів та продуктивно проводити ділові зустрічі! Yoki – поєднання смаку, сервісу, музики, що здатне перенести Вас у світ такої загадкової та впорядкованої Азії. Yoki – ресторан азійської кухні, що поєднує в собі культуру та філософію декількох культур.
Особливість закладу – це приготування на ваших очах (відкрита кухня), Ви можете спостерігати як смажать Вашу лапшу чи як майстер загортає роли.
В інтер’єрі закладу присутні особливі елементи, що мають свою історію та легенди:
— вхідні двері до зали нагадають Тобі обриси прапора Японії;
— в закладі є імітована річка Яндзи. вона починається від самісінького входу і веде Тебе до барної стійки;
— наш «френдлі» стіл з дерева стоіть на справжніх кам’яних валунах ( надихаємось культурою Японських садів);
— дракон,на стіні, якого звати Мушу — покровитель закладу, оберігає заклад та гостей (виготовлений з 200- річного дерева за індивідуальним дизайном ручної роботи);
— якщо Вам офіціант принесе чорну скриньку, не лякайтесь, але в ній ваша доля та майбутнє, печиво з передбаченням розповість Вам про те, що чекає на вас у майбутньому.

Глек, Київ
889
Глек, Київ

Майя Степова

Ресторан ГЛЕК — перший в Україні ресторан СУЧАСНОЇ київської кухні.
Культурно-гастрономічний простір у серці столиці біля Софіївської та Михайлівської площ, Андріївської церкви.
Київська кухня – і сучасна, й історична. Це локальні продукти та «заморські» делікатеси. Це страви, які стали традиційними і звичними для містян та гостей столиці, а також пошук нових цікавих смакових поєднань і гастрономічних відкриттів.
В Глек готують з локальних сезонних продуктів молоді та креативні кухарі. Шеф-кухар – гастроботанік Андрій Северенчук поєднує кулінарні тренди та традиційні київськи страви. Наша фішка – фудпейрінг з українськими винами.

Інтер’єр
Глек – символ достатку. Інтер’єр у спокійних світлих тонах, сезонні квіти, сухоцвіти, глеки, вироблені у 4 майстернях, меблі з натурального дерева. Концепт створив 19-річний дизайнер Євген Почкун, який мешкає в Японії, взявши за основу свої спогади про бабусину затишну хату, додавши сучасного мінімалізму та стриманості.
Історія створення ідеї:
У співвласників ресторану Глек вже 12 років є невеликий ресторан. Тож з ресторанною сферою давно знайомі. Десять років тому загорілися ідеєю зробити ресторан київської кухні. Вивчали, обговорювали, тестували страви. Після першого карантину з’явилась нагода оренди приміщення в самому серці Києва. Це стало початком втілення мрії в життя.

Меню
В меню є традиційні київські страви та авторські: котлета по-київськи, найбільша в місті, подаємо з опаленою капустою, київський торт, пісний борщ з підкопченою грушою та пампушкою з рваною телячою щокою, вареники з цільнозернової муки, безглютенові кабачкові оладки, десерт п’янка вишня, оригінальні сніданки. Продукти для всіх страв ми купуємо у невеликих сімейних господарств і ферм навколо Києва.
Акцент бару – українські вина, київські сидри та крафтове пиво.
16 видів морозива, особливе – «Київський торт».

Одне з наших основних завдань – закохати киян в сучасну київську кухню!

Yourz Space Bistro, Одеса
891 https://www.youtube.com/embed/QSAvdIpxlq8
Yourz Space Bistro, Одеса

Aleksander Yourz

Відкрита кухня, космічна їжа і те у що ми віримо – кохання, вино, музика, хіп-хоп, фешн.

Романтика, пристрасть, натхнення, відповідальність, довіра, дружба, підтримка, чесність, здоров’я, стиль, розвиток, дисципліна.

Ми розвиваємо українську гастрономію і робимо усе можливе, щоб наша країна потрапила до світових рейтингів.

OCTO Tower, Київ
893
OCTO Tower, Київ

Eugene Belousov

OCTO tower – це простір, який вміщає в себе брю бар, пекарню, магазин, фотостудію, коворніг, школу ХОРЕКА, великий лекторій та панорамний руфтоп. Над вхідними дверима до OCTO прикріпили напис «stedelijk erfgoed», який із нідерландської перекладається як «міська спадщина», ми розуміємо, що місту потрібні такі місця.

В башті гостей не обмежують певними поверхами, за бажання відвідувачі можуть піднятися на будь-який рівень.

Суттєва різниця від інших кавових барів — відсутність автоматичного приготування кави та напоїв з молоком (тільки альтернативні напої). Це означає що кожен напій готується у той самий момент перед твоїми очами, а також всі напої вимагають більшого часу приготування ніж звичайно, бо це шоу. Але ми вирішили піти назустріч та зробити це шоу доступним. OCTO bakery — невелика пекарня на 1 поверсі, яка працює як для гостей OCTO, так і для ХОРЕКА сегменту для доставки в кав’ярні. Це дійсно виверження всього нашого досвіду та любові до скандинавських традицій.

Кавова школа та школа барного мистецтва, сервіс та бізнес — напрямки OCTO education, які ми розвиваємо на 4-5-6 поверхах.

Love2Eat, Київ
895
Love2Eat, Київ

Будзуляк Анна

Café&Kitchen “Love2Eat” відкрило свої двері у 2019 році в житловому комплексі Новопечерськи Липки.

Має стильний, функціональний та, в той же час, досить простий інтер’єр. Заклад має відкриту, дуже добре облаштовану кухню. Всі страви готуються на місці, тому завжди найсвіжіші. Відкрита кухня та відкритий до спілкування персонал викликає довіру гостей.
Кафе “Love2Eat” — це кафе «біля дому» зі знайомою, смачною, якісною їжею (comfort food), для тих, хто не хоче/не може готувати вдома або працює поряд. У закладі представлені всі категорії їжі: від супу до десерту. Основний вид продажів — «на виніс», що дає можливість максимально ефективно використовувати площу закладу та економити на оренді не обмежуючі об’єм продажів. Формат не передбачає наявність офіціантів, що дозволяє не нарощувати ФОТ. Також у закладі немає постійного меню (за виключенням сніданків), що дозволяє максимально ефективно використовувати продуктові запаси та дуже швидко вводити нові або сезонні страви.

Колектив закладу майже не змінювався з моменту відкриття. Формат дуже легко масштабується та має великі переваги у складні часи пандемії. Заклад постійно працював під час локдаунів, закривши лише зону посадки, що ніяким чином не сказалося на об’ємах продажів.

Ідея створення Café&Kitchen “Love2Eat” з’явилася у мами досить великої родини, яка намагалася знайти
спосіб полегшати собі життя та сподобалась багатьом гостям.

Ніша, Київ
897
Ніша, Київ

Віктор Шраменко та Микита Позняк

Ніша — це попап-бістро від команди локального обсмажувальника кави Fresh Black, яке запустили в приміщенні колишньої ростерії на Лісовій, а ще раніше ця площа слугувала за їдальню та місцем проведення театралізованних перформансів. Ми – про задоволення, ми об’єднуємо гостей концепцією гастрономічного гедонізму та запрошуємо їх до експериментів. Принаймі, гастрономічних.
Шеф-кухар Ніша Микіта Позняк описує концепцію як «панк-бістро» та «французькі техніки з азійськими прийомами»: «Французька кухня одна з важливіших і найцікавіших в індустрії, але вже нібито запроста. Тож вимагає кількох смислових вкраплень Азії. Фактично всі страви ми готуємо на сковорідках та в печі. Хочемо показати, що все зразкове – просте». Наприклад, у меню вершкова перлова каша з креветками та горіховим соусом, качка з пюре з селери, печеною грушею та цитрусовим соусом, тар-тар спайсі з витриманної яловичини. Пишаємось своїм баченням щодо званих вечерь та хистом їх поєднання з натуральними винами, які кожного разу своїм незвичним смаком створюють все новий і новий експірієнс.

Lemberg Craft Rest, Львів
899
Lemberg Craft Rest, Львів

Альона та Андрій Коцюбинські

Lemberg Craft REST — пивний тематичний ресторан в ближньому центрі, який є осередком крафтового продукту, який пропонуює гостям родина Коцюбинських.

Андрій, засновник Lemberg Craft Brewery, крафтової пивоварні, яка варить пиво на джерельній воді, з цілющого джерела з під Львова. Та Олена, яка понад усе цінує якість та смак. Разом відкрили ресторан, в якому інтер’єр зроблений з дійсно крафтових речей: столи з білого дуба та баобаба, стіни декоровані велюровим дубом та дубовими діжками з під вина, віскі. Багато світла та зелені поєднуються з відкритим грилем по середині приміщення. На цьому грилі Шеф готує краще українське м’ясо. Карта меню зроблена з українських крафтових продуктів, які ретельно обираються. Для сторення приємної атмосфери по вечорах грають музиканти, а для дітей проводять майстер класи та є дитяча кімната. І це все створене для розуміння, що можна споживати та пити продукти зроблені з любов’ю на українській землі.

Coffee Lover, Київ
901
Coffee Lover, Київ

Іра Борець

Дизайн для подружки Илона Маска, але Граймс поки мовчить…

Coffee Lover – це не тільки сучасна ростерня, але і ком’юніті людей, об’єднаних однією BIG IDEA – стати важливою частиною кавової культури України. Це місце, де можна випити якісну каву, поснідати, попрацювати, відпочити з друзями та пройти курс бариста. А також побачити, як зелене зерно перетворюється в свіжообсмажене, а потім і в чашку гарячої кави.

Coffee Lover – колабораційний проект ревіталізації та створення ростерної кав’ярні дизайнерів Йови Ягер і Дани Косміної, в якому вони об’єднали індустріальність 20-го століття з футуристичністю 21-ого. Дизайнери побудували концепт на нержавіючої сталі з додаванням аметистового кольору в деталі інтер’єру, неону і живих рослин. Весь павільйон облицьований профнастилом і вітражними вікнами, одна фасадна стіна – дзеркальна з ефектом викривлення. Кав’ярня знаходиться в окремій будівлі павільйону №15 комплексу ВДНГ з 62-річною історією. Територія комплексу понад 286 га, з унікальним парком і різними спорудами, 20 з яких – національні пам’ятки архітектури.

Johnny, don’t cry, Кременчук
903
Johnny, don’t cry, Кременчук

Анастасія Лукацька

Джоні був створений за мотивами фільмів за участі відомого актора Джоні Депа.
Зокрема, назва та інтер’єр — це фільм «Плакса» (Cry baby). У фільмі ми спостерігаємо розділення суспільства, на так званих «чистюль» та «грязнуль». Тож і в «Джоні» ми хотіли передати аналогічне розділення — у нас є два зали — світлий з панорамними вікнами, та темний, більш камерний, відокремлений. Дизайн доповнюють крісла та дивани у вигляді кліток, світильники у вигляді птиць, як відсил до іншого фільму нашого персонажу — «Пірати Карибського моря». Таким чином у кожній деталі можна побачити відсил до різних фільмів та персонажів.

Наша авторська коктейльна карта також базується на асоціаціях відомих ролей Джоні Депа. Наприклад, Руки-ножиці — ніжний та м’який на смак, але з однієї сторони политий соусом Табаско, тож одночасно і достатньо гострий. Аналогічно і з іншими коктейлями.
Кухня в Джоні — класична з елементами сучасності. Наприклад, в нас є 7 різновидів сирників (наш хіт) з різними доповненнями. Ми готуємо класичні блюда, але у власній інтерпретації.
Наша головна супер-сила в тому, що кожен член команди закоханий у свою справу, і завдяки цьому нас так люблять наші гості.

TISTO Pizza Pasta, Львів
905
TISTO Pizza Pasta, Львів

Яценко Артем, Василь Будурович

ТІСТО – це заклад у центрі Львова, який був створений, щоб познайомити Вас з справжньою неаполітанською піцою та пастою власного виробництва, в нашій авторській інтерпретації.
Основні цінності
Ми впевнені, що розвиток неможливий без якісного продукту та сильної команди, яка цей продукт створює та розвиває. Намагаємось внести своє бачення в гастрономічну культуру міста.

Приготування піци ТІСТО
Наше Тісто – це піца з дров’яної печі за неаполітанським рецептом, з яким ми експериментували п’ять місяців. Відмінність нашого тіста в тому, що воно «живе», витримане добу в спеціальних умовах, насичене повітрям. Воно на смак, як домашній хліб, випечений у печі.

Інтер‘єр
Впевнені, що атмосферу створює час, який впливає на деталі інтер‘єру. Тому ми зістарювали стіни, створюючи ефект «давності», брашували столи, щоб вони виглядали висушеними, знімали амольгаму з дзеркал та наносили надпис «Тісто» на них. Шукали по всій Україні чеські люстри, які модернізували старими підсвічниками. Додали зелені,яка в’ється по закладу.Основу пічки оздоблювали воском, підлогу заливали фарбою, яка з часом витерлась та додала закладу ефекту «старості».
Особливості продуктів для приготування
Для виробництва піци ми використовуємо виключно локальні продукти. Таким чином, неаполітанська піца має українську душу та авторську рецептуру.

Tviy.Burger, Ужгород
907
Tviy.Burger, Ужгород

Олександра Шелепець

Інтер‘єр закладу виконаний у стилі лофт. Мінімалізм, сірі тони та багато зелені створюють атмосферу затишку.
Загалом, історія створення нашого закладу особлива та унікальна. Все почалось з моєї любові до бургерів, які я куштувала абсолютно у свіх країнах та містах, де бувала і переросло у справу життя — невеличкий заклад у центрі міста. Наша назва “твійBurger” і це звичайно передбачає, що в меню є бургери. Але, окрім цього ми поєднюємо ще італійську та авторські кухні.
Довгий час ми самі не могли зрозуміти свого формату, але точно знали, що відвідавши нас людина має отримати емоцію радості, яка включає в себе ідеальний сервіс та ідеально збалансовану смачну їжу.
Вже на даному етапі ми зрозуміли що наша головна ідея та мета — розвивиток гастрономії нашого міста та смакових рецепторів наших містян.
Також, ми започаткували проект під назвою “Gastrogastroli” та запрошуємо найкращих шефів України, проводячи з ними звані вечері.
«Чому ми?» спитаєте Ви. А ми відповімо «Бо ми живемо цією справою» і це відчувають наші гості. Позитивні відгуки надихають нас розвиватись і ми плануємо бути почутими не тільки в нашому містечку. Нам точно є що гастросказати

HayLoft 2.0, Київ
909
HayLoft 2.0, Київ

Альона Басецька та Олена Жигун-Журба

HayLoft 2.0 – ресторан з незламною історією.

Подорожуючи Західною Україною, власники Альона Басецька та Олена Жигун-Журба надихнулися тутешнім закладами (фільварками) та загорілися ідеєю створення подібного по атмосфері закладу в столиці в оточенні красивої природи, аби максимально передати атмосферу свободи, легкості, релаксу та гостинності. Не дарма було обрано локацію в парку відпочинку ВДНГ, яка в той час займалася ребрендингом. «Коли ми ознайомилися з бренд-буком, були дуже вражені, адже зрозуміли, що мислимо однаково! ВДНГ це паркова зона, в якій вже було багато місць, де можна розважити як дітей, так і дорослих, прогулятися на свіжому повітрі. Не вистачало лише смачної, здорової їжі! Так і виникла ідея відкрити HayLoft Ukrainian BBQ, стильний і затишний ресторан з еко-інтер’єром, різноманітним меню з локальних продуктів та страв на відкритому вогні» — кажуть власники. Будівля ресторану це зруб з Карпатського брусу без використання залізо-бетонних конструкцій, що не шкодить середовищу парку.
Після двох років успішної роботи, підкоривши тисячі сердець, HayLoft став улюбленим місцем для багатьох в парку ВДНГ. Але в лютому 2020-го року трапилась масштабна пожежа, яка стала переломним моментом для всіх нас. Ресторан згорів повністю, ми втратили все, проте залишилося найголовніше — команда. Ми доклали максимум зусиль і через 8 місяців з’явився HayLoft 2.0 — вдосконалена версія колишнього закладу.

У внутрішній обробці ресторану HayLoft 2.0 також використовувалися екологічно чисті матеріали. В інтер’єрі поєднуються декілька стилів: кежуал, модерн і лофт, багато декору ручної роботи від українських виробників. Це було свідомим рішенням підтримати локальних майстрів і показати, що Україна багата різноманітними handmade виробами. На стінах розташовані дерев’яні інсталяції бджолиних сот, які надають приміщенню затишку, на столах під склом і на барній стійці — справжнє сіно, а на стелі — стильна світлова композиція з плетених люстр ручної роботи. Особливе значення і сенс несе залізна неонова конструкція на стіні з буквами HayLoft 2.0 — це символ і пам’ять про те, що команда ресторану сильна і її ніщо не зупинить.
Меню ресторану HayLoft 2.0 було розроблено шеф-кухарем HayLoft — Віталієм Солярем. Прихильники м’яса будуть раді побачити широкий вибір страв на мангалі (шашлики, стейки, реберця і ін.). Однією з наших фішок є салат конструктор. Ми пропонуємо гостям сконструювати самостійно салати з тих інгредієнтів, які вони бажають на даний момент, тому самі завзяті дієтолги завжди знайдуть для себе не малий вибір страв. Серед наших гостей є багато любителів американської кухні, тому ми розробили для них достатній вибір соковитих бургерів. Поєднання локальних продуктів, сучасна подача і особливі авторські інтерпретації страв від шефа роблять меню HayLoft 2.0 особливим.

Барна карта ресторану була розроблена професійним бар-менеджером Галиною Третяк, яка є одним із найталановитіших міксологів столиці. Розробляючи коктейльну карту, Галина зібрала і поєднала в ній класичні та авторські коктейлі різного формату і на будь-який смак. Деякі з них можна придбати в пляшках та поповнити особистий бар якісним алкоголем. Лінія бутильованих коктейлів – це повністю hand-crafted виробництво, починаючи від змішування коктейлю і закінчуючи його упаковкою. Особливої уваги заслуговують фірмові настоянки, які виготовляються власноруч з натуральних інгредієнтів без штучних домішок.
Також в HayLoft 2.0 є ароматні кальяни з широким вибором смаків.

HayLoft 2.0 – це атмосфера заміського відпочинку в межах столиці, місце, в якому легко відпочити від шаленого ритму великого міста з видом на яблуневий сад в оточенні лісових жителів, які часто навідуються до нас у гості.

Moderna Pizza, Дніпро
911
Moderna Pizza, Дніпро

Олена Буряк та Руслан Буряк

Moderna — це піцерія майбутнього. Ми прагнемо розвивати простір навколо себе і наповнювати його людьми, що прагнуть створювати. Інтер’єр створений студією Дениса Біленко. Ключовим елементом інтер’єру є великі комунальні столи, які дозволяють об’єднувати великі компанії, проводити дегустації та гастрономічні вечері. Унікальність інтер’єру полягає у можливості використовувати його великий простір для заходів будь-якого формату та публічних виступів.
Moderna під керівництвом римського піцейоло Луки Пеццетта готує справжню італійську піцу та хліб з високопротеїнового борошна на натуральній заквасці. Лука працював з видатними шефами, викладає в інституті, веде своє шоу, був бренд-шефом мережі з 200 ресторанів, кращий піцайоло-шеф за версією IDENTITA GOLSOE і FOOD AND WINE AWARDS. Разом з Лукою ми створили продукт, що є легкою, здоровою та корисною їжею, адже майже не містить глютену.

Basque.cheesecake, Київ
913
Basque.cheesecake, Київ

Руслан Шибаєв, Ксенія Полтавець

Basque – це заклад який працює to go, з літньою терасою в лаконічному стилі, та можливістю сісти в залі, за
барною стійкою, що знаходиться в ресторані Біф.
Ми продаємо баскський чізкейк, спешелті каву та херес.
Вікно можливостей за часів пандемії.
Чому ми? Бо ми нереально смачні, ми робимо людей залежними від нашого чіза. 100% натуральні інгріідієнти, бездоганний смак та проста бізнес модель – роблять нас відкритими і доступними для широких мас споживачів. Не треба йти у заклад, витрачати зайві кошти – ми прості, смачні та доступні. Без приводу та з приводом, просто насолоджуйся чізкейком де завгодно!

Азійське бістро «Зірочка», Одеса
915
Азійське бістро «Зірочка», Одеса

Павло Горак

Зірочка — азійське бістро з фокусом на в’єтнамську та китайську кухні. Бістро — невеликий затишний ресторан з лаконічним меню, продуманими до деталей стравами високої якості, естетичною подачею і турботливим сервісом. Тут пропонують страви, приготовані за автентичними рецептурами, створюють смаки виключно з натуральних інгредієнтів, активно використовуючи локальні азійські спеції, а також унікальну у Одесі свіжу зелень: в’єтнамський базилік, шисо, лемонграсс, тощо.
У Зірочці поважають різноманіття гастрономічної культури Азії. Використовують лише свіжі, високоякісні інгредієнти, готуючи улюблені страви “з-під ножа” на відкритій кухні. Тут власноруч ферментують гостру капусту кімчі, варять традиційні азійські булочки бао та 12-годинний яловичий бульон для Фо, що подейкують — кращий у місті.

Інтер’єр закладу еклектичний: багато свіжої зелені, бамбуку, вінтажних ваз вироблених у В‘єтнамі та традиційних азійських рисових капелюхів.
У найближчих планах експансія у формати вуличної їжі з власною «бань-мі станцією», вихід у форматі dark-kitchen та відкриття у нових містах.

Розкажи мені про Китай, Київ
917
Розкажи мені про Китай, Київ

Арман Андрєасян, Ігор Бєда, Тетяна Жданова

Розкажи мені про Китай — це сучасний ресторан китайської кухні у серці столиці. Ми пропонуємо традиційну, автентичну китайську їжу, яку готують 4 кухарі з провінцій Хейлунцзян та Хубей.
Ми зібрали страви з 12 провінцій Китаю, привезли рецепти та адаптували под сучасний та примхливий Київ. Пропонуємо поєднання традиційної китайської кухні та української гостинності. В меню широкий вибір м’ясних та рибних страв, а також значний перелік вегетаріанських страв.

Почесне місце в меню займає страва з історією більше 600 років і з Імператорського столу — качка по-пекінськи. У РМПК цю страву готує один кухар, ніхто інший не долучається до процесу. Саме цей кухар і виносить, розрізає та подає до вашого столу. Подача качки по-пекінськи відбувається в два етапи, спочатку до столу подається нарізана качина грудка з рисовими млинцями, цибулею і скибочками свіжого огірка, а також солодкуватий соус хойсін. В другій частині до столу у Розкажи мені про Китай подається обсмажені шматочки каркасу в спеціальному клярі.

Час від часу в ресторані проходять лекції про Китай та його культуру, з чайною церемонією, уроками китайської каліграфії.
Потрапляючи до нашого закладу, ви ніби приходите в гості до давніх друзів, де затишно, смачна їжа та приємні розмови.
Де вам завжди раді

Нескромный wine bar, Харків
919
Нескромный wine bar, Харків

Сальтєвський Денис, Фотор Артем, Крутакова Настя

Демократичний винний бар, де кожен може відчувати себе собою.Більше не потрібно вибирати між дорогим рестораном та дешевою винарнею.
Винний бар Нескромний — це перший бар такого формату у місті Харків. Головна фішка у тому, що всі вина ми продаємо на розлив. Інтер’єр бару стриманий у стилі кращих європейських винних проєктів Західної Європи. Легенда свідчить, що у приміщенні розташовувався винний льох міського голови Єгора Єгоровича Урюпіна.

Меню складено таким чином, що страви ідеально гармонують з будь-яким видом вина. Великий вибір стартерів. У винній карті в асортименті понад 60 видів вина.

MOSHE, Дніпро
921
MOSHE, Дніпро

Варава Олександр, Варава Анастасія

MOSHE — місце із традиційною ізраїльською кухнею. Де все щиро і по-справжньому. Великі порції без адаптацій, команда, яка завжди радо тебе зустрічає, атмосфера тель-авівських вулиць зі своїм шумом, колоритом, рухом.
Їжа традиційна ізраїльська, близькосхідна. Відрізняється тим, що включає в себе багато відтінків відразу: кусаєш, і відчуваєш солоне, солодке, гостре, пряне, хрустке, м’яке, соковите, свіже. Насичена смаком і ситна. Це піти, хумус, фалафель, шакшука, кілька видів мезе (невеликі закуски), шварм, східні десерти.
Їжа й задоволення на першому плані, турботи залишаються за дверима. І нічого страшного, якщо трошки запацьорив одяг соусом. Головне, щоб смачно було.

7йсклад, Харків
923
7йсклад, Харків

Дмитро Назарчук, В’ячеслав Дробот

7йсклад — це 7 гастропроектів, що об’єднані у новому форматі суспільного простору з метою еволюції вуличної їжі та культури дозвілля.
Нова концепція фуд-парку просто неба з унікальною атмосферою та 7 різними гастрономічними напрямками: кав’ярня, бар, американська кухня, ізраїльська кухня, в’єтнамська кухня, неаполітанська піца та корнер з хелсі їжею.
Фуд-парк зроблено в урбан стилі в оригінальних архітектурних формах з посиланням до морських контейнерів, але вони більші за розміром та мають достатній внутрішній простір для розміщення закладу громадського харчування.
Мабуть, нас надихнув формат Лондонського BOXPARK, але наш фокус на атмосферу та їжу, а не на стріт рітейл.
Ми прагнемо до розвитку культури та різномаїття дозвілля, тому проводимо різні заходи та події — вечірки, концерти, дегустації, зустрічі з цікавими особистостями, звані вечері, недільні бранчі тощо.
Кожні вихідні розпалюється багаття та грає жива музика.
Ми концептуальні, стильні та не схожі на інших. В нас можна поїсти, але ми про культуру та рівноправність.
Зараз 7йсклад в процесі розширення та відкриття другої черги з 4 новими корнерами, що планується вже цього літа.

Контакти
Аврора Огородник

Президент Leaders Club Ukraine

ogorodnyk.a@gmail.com