Номінанти

Жизнь Замечательных Людей, Київ

Золота Пальмова Гілка

Дата відкриття: 18 січня 2017.
Ім’я створювача концепції: Дима Запорожец.
Бренд-шеф: Vova Tashaev

Концепція: Философия ЖЗЛ — простая еда, которую мы открываем для себя заново и доводим до совершенства. Если шпинат, то нарезанный в трех текстурах для каждого блюда отдельно.

Если бургер, то здесь у нас совершенный минимализм – булочка, правильная котлета, один соус и лист шпината. Если чиабатта, то тесто для нее мы выдерживаем 24 часа.

ЖЗЛ — это social place, шумное место в центре любимого города. Переступая порог, сразу оказываешься в центре событий и точно не пропустишь ничего интересного. Высокие потолки, панорамные окна, книги и самое любимое место – коммунальный стол. Тут можно
подслушать разговоры и подсмотреть, что же там кушает сосед (а потом на ушко официанту заказать для себя то же самое). Стесняться некого, все свои.
Основа атмосферы — бар и минимум три коктейля. После первого гости ищут правду, после второго – смысл жизни, после третьего – помаду, затерянную в сумочке, потому что теперь настроены на вечер решительно.
Наши гости очень разные: за одним столом сидят взрослые и серьезные дяди, для которых мывыбираем самый сочный рибай, притаившийся на кухне. А за соседним – юные художницы, которыммы приносим завтрак исключительно в бирюзовых тарелках, потому что сегодня они подходят к их платьям. Именно так ЖЗЛ постепенно становится частью
приятной рутины наших гостей, а они – частью нашей Жизни.

Потому что если и есть в мире что-то Замечательное, то это Люди. И рядом с ними Жизнь только начинается.

Hangover, Київ

Срібна Пальмова Гілка

Дата відкриття: 1 червня 2017.
Ім’я створювача концепції: Ольга Рыжик.
Концепція: Hangover – это похмелье под ключ.

Основной концепцией было создание культуры правильного и вкусного похмелья.
Мы хотели, чтобы люди, со временем, начали понимать, что необязательно проводить следующий день
в постели с головной болью. Что можно провести его в компании с вкусной, да вредной, но спасительной
едой и легкими утренними коктейлями. В процессе оказалось, что мы даже чуть больше создатели похмелья,
чем спасатели от него.

Интерьер создавал Слава Балбек, вдохновившись бруклинскими лофтами. Мы пытались оставить историю прошлых лет в заведении и совместить ее с современными тенденциями.
У нас френдли атмосфера внутри коллектива, мы всегда прислушиваемся ко всем идеям персонала и стараемся быть друзьями для своих постоянных гостей.

Почему именно мы?
Возможно, именно мы, потому что ты, придя в Hangover, ты все себе заранее простил, и утренний коктейль и
большую порцию вкусной и калорийной еды, и танцы до утра.

Win Bar — Винний бар, Київ

Бронзова Пальмова Гілка

Дата відкриття: 31 серпня 2017.
Ім’я створювача концепції: Дмитрий Бонеско, Володимир Непийвода, Олег Кравченко (Oleg Kravchenko), Сергей Мещеринов.
Концепція: Власники винного бару — це колаборація дизайнерів та сомельє. Це люди, об’єднані спільною пристрастю до вина.
Історія будівлі, в якій розміщений Win bar, налічує майже 200 років. Спочатку тут була аптека, всі мікстури та ліки готувалися в погребі (навіть при проведенні ремонтних робіт було знайдено скляночки з-під ліків; також на цьому місці будівельники знайшли монету, датовану 1850 роком).
Аптека була водночас і магазином, де продавали не лише мікстури та ліки, а й вина, які теж сприяли швидшому одужанню відвідувачів. Власне, це й мало суттєвий вплив на вибір місця локації під виний бар.

Наша мета — бути доступними для відвідувачів із хорошим асортиментом вина, а також постійно вчитися, розвивати культуру спілкування за келихом відбірного вина на теренах України та добре проводити час в процесі пізнання. Ми хотіли створити місце, де люди можуть вільно спілкуватися за келихом вина. Місце, де гості зможуть потрапити в унікальну атмосферу винотеки.

Ми прагнемо, аби наш гість розвивався в цій культурі разом з нами.
Дизайн нашого винного бару максимально стриманий. Наша філософія полягає в тому, щоб форма пляшки не була важливішою за її зміст.
Зважаючи на той факт, що Win bar розміщується в будівлі з 200-річною історією, ми, як скульптори, вилучили все зайве, і залишили кам’яні зведення у їх первісному вигляді, зберегли їх автентичний зовнішній вигляд без жодних прикрас. Таким чином наш заклад є самодостатньою посудиною, наповненою внутрішнім змістом.

В інтер’єрі бару використані натуральні матеріали, серед них і цегла, закладена ще при будівництві дому близько 200 років тому. Нам довелося зняти 8 шарів штукатурки, аби дістатися до натуральної краси тих давніх склепінь!

Всі столярні вироби зроблені з винних бочок ємністю 10000 л, в яких зберігалися вина Бордо. Столи, дровери офіціантів, двері в санвузли та обшивка бару виготовлені з цих дубових бочок із 90-річною історією, які після обробки в столярному цеху отримали нові життя і вигляд: справжнє дерево з тріщинами та порами, візуально схоже на леопардові плями з відтінком від світлого золотистого дуба до синьо-
графітового, утвореного внаслідок пропитки дерева вином після стількох років перебування у бочках. Ніякої хімічної обробки та шкідливих масел в обробці дерева не застосовувалося (самі поверхні просочені лляною олією, тому на них можна класти прибори без застосування сетів та підставок.
Родзинкою основного залу закладу є великий круглий стіл діаметром 2000 мм, розрахований на 10 чоловік. Цим столом стало дно бочки ємністю 10000 л, на якому збережено серійний номер та сліди від масляної фарби, що залишилися після пофарбування контуру бочок по периметру. Над столом висять декантери — скляні графини для вина.

У центральному залі є також барна стійка, що розміщується над винним погребом. Тут же у підлозі облаштоване вікно, з якого відкривається вид на винний погреб зсередини. Барна стійка є основою всього закладу, саме тут розливають напої на базі вина та виноматеріалів. Ще однією фішкою та інновацією у Win bar є вайн-машина, що являє собою башти з кранами для розливу шести видів вина, які зберігаються в різніх кліматичних зонах холодильника.
Весь торцевий фасад бару та стільниці зроблені із міді, які поступово окисляються внаслідок взаємодії з людьми, таким чином старіючи і накопичуючи власну історію, до якої стали причетними всі ті люди, що зробили свій внесок у проявлення такого ефекту.
Усі позиції меню сформовані спеціально під винний бар. Ми відібрали і доповнили класичні страви, які відмінно поєднуються з різними сортами вина. При формуванні переліку страв основний акцент зроблений на локальний продукт і на перевірені часом рецепти.
Гостям рекомендують ті страви, які ідеально поєднуються з обраними ними сортами
вина.

Borsch eatery, Харків
447
Borsch eatery, Харків

Дата відкриття: 05 квітня 2017
Ім’я створювача концепції: Pavlo Kotov.
Шеф-кухар: Pavlo Kotov

Концепція: Ми Borsch Eatery, заклад , що займається пропагандою української якісної їжі.
Основна ідея та мета цього закладу нагодувати гостей в обідній час, тому наша основна функція — take away. Також намагаємося донести суть української кухні не спираючись на шароварські методи. Українська кухня по суті — один з прикладів slowcook. Маючи в арсеналі піч, основними процесами на хрестоматійній давній українській кухні стали: довге печення, томління, запікання, варіння.

Тому усі заготовки ми робимо довго та на совість. Тушкуємо кроля із морквою та цибулею в вині для вареників, маринуємо та запікаємо буженину в лавровому маринаді, припікаємо та тушкуємо качку із яблуками для локшини, виварюємо хребти та потроха для бульйонів.

В закладі набираємо персонал переважно без досвіду роботи, але з великим бажанням, вивчаємо самі. Бо перевчити «общєпітніка» набагато важче ніч навчити людину правильно готувати.

Food Простір, Київ
459
Food Простір, Київ

Дата відкриття: 8 серпня 2017року.
Власник та автор ідеї: Vlad Maksymov.

FoodПростір — це кластер корпоративного харчування у бізнес-центрі класу В.
Розрахований на співробітників IT-компаній, які працюють у бізнес-центрі.

Різноманітна їжа представлена на 6-ти станціях-кухнях, де можна замовити супи, основні страви, десерти та замовити їжу take away. На станції POP UP готують популярні американські бургери та сендвічі-пастрамі, на кухні WOK кухарі з Азії дивують великим вибором аутентичних страв; страв з локшини та рису.

Працює власний кондитерський та ковбасний цехи. Застосований надсучасний метод розрахунку зі споживачем.
FoodПростір — це не тільки корпоративна їжа, a ще й майданчик для спілкування та навчання.

Головною місією відкриття Food Простіра сміливо можна назвати формування нової культури корпоративного харчування.
В березні наша команда відкриває кулінарну школу азійської кухні. За розробку дизайну інтер’єру та екстер‘єру FoodПростора відповідала студія YOD design lab.

Delikacia, Івано-Франківськ
463
Delikacia, Івано-Франківськ

Дата відкриття: 25 грудня 2016 року
Власники: 23 Ресторани (Alina Tokmylenko, Oleksandr Tokmylenko, Юрко Филюк (Yuriy Fylyuk), Елена Жаботинская (Elena Zhabotinskay))
Шеф: Елена Жаботинская (Elena Zhabotinskay)
Шеф-кондитер: Антонина Носко (Antonina Nosko), Oksana Gladilchenko

Концепція: Delikacia — кафе-кондитерська в центрі Івано-Франківська.

В меню сніданки, які ми подаємо цілий день, страви для обіду та вечері. Оберіть напій, який посмакує найбільше — кава свіжої обсмажки, зігріваючі чаї, авторські коктейлі або келих вина.

Ну і, звичайно ж, десерти. Їх ми готуємо виключно з натуральних та якісних інгредієнтів. Бельгійський шоколад, вершкове масло, найкращі тваринні вершки. У поєднанні з перевіреними європейськими технологіями ми отримуємо неперевершений смак навіть звичних десертів. Тому Наполеон у нас дійсно кращий.

Стриманий та вишуканий інтер’єр, ненав’язлива музика. Тут можна працювати, зустрічатись з друзями чи проводити вихідні з рідними.

Жизнь Замечательных Людей, Київ
473 https://www.youtube.com/embed/3KloLG7CIiA?rel=0&autoplay=0
Жизнь Замечательных Людей, Київ

Дата відкриття: 18 січня 2017.
Ім’я створювача концепції: Дима Запорожец.
Бренд-шеф: Vova Tashaev

Концепція: Философия ЖЗЛ — простая еда, которую мы открываем для себя заново и доводим до совершенства. Если шпинат, то нарезанный в трех текстурах для каждого блюда отдельно.

Если бургер, то здесь у нас совершенный минимализм – булочка, правильная котлета, один соус и лист шпината. Если чиабатта, то тесто для нее мы выдерживаем 24 часа.

ЖЗЛ — это social place, шумное место в центре любимого города. Переступая порог, сразу оказываешься в центре событий и точно не пропустишь ничего интересного. Высокие потолки, панорамные окна, книги и самое любимое место – коммунальный стол. Тут можно
подслушать разговоры и подсмотреть, что же там кушает сосед (а потом на ушко официанту заказать для себя то же самое). Стесняться некого, все свои.
Основа атмосферы — бар и минимум три коктейля. После первого гости ищут правду, после второго – смысл жизни, после третьего – помаду, затерянную в сумочке, потому что теперь настроены на вечер решительно.
Наши гости очень разные: за одним столом сидят взрослые и серьезные дяди, для которых мывыбираем самый сочный рибай, притаившийся на кухне. А за соседним – юные художницы, которыммы приносим завтрак исключительно в бирюзовых тарелках, потому что сегодня они подходят к их платьям. Именно так ЖЗЛ постепенно становится частью
приятной рутины наших гостей, а они – частью нашей Жизни.

Потому что если и есть в мире что-то Замечательное, то это Люди. И рядом с ними Жизнь только начинается.

Hangover, Київ
477 https://www.youtube.com/embed/bARh7m2pRXY?rel=0&autoplay=0
Hangover, Київ

Дата відкриття: 1 червня 2017.
Ім’я створювача концепції: Ольга Рыжик.
Концепція: Hangover – это похмелье под ключ.

Основной концепцией было создание культуры правильного и вкусного похмелья.
Мы хотели, чтобы люди, со временем, начали понимать, что необязательно проводить следующий день
в постели с головной болью. Что можно провести его в компании с вкусной, да вредной, но спасительной
едой и легкими утренними коктейлями. В процессе оказалось, что мы даже чуть больше создатели похмелья,
чем спасатели от него.

Интерьер создавал Слава Балбек, вдохновившись бруклинскими лофтами. Мы пытались оставить историю прошлых лет в заведении и совместить ее с современными тенденциями.
У нас френдли атмосфера внутри коллектива, мы всегда прислушиваемся ко всем идеям персонала и стараемся быть друзьями для своих постоянных гостей.

Почему именно мы?
Возможно, именно мы, потому что ты, придя в Hangover, ты все себе заранее простил, и утренний коктейль и
большую порцию вкусной и калорийной еды, и танцы до утра.

Chicken Kyiv, Київ
493
Chicken Kyiv, Київ

Дата відкриття: 17 березня 2017.
Ім’я створювача концепції: Дима Борисов (Dmytro Borysov).
Концепція: Київ – це наша безумовна любов.

Як і гастрономія. Багато років ми шукали ідею, яка б об’єднала все це – захоплення містом, спогади про дитинство та, звісно, їжу. Так ми створили Chicken Kyiv.
Це не машина часу у 80-і, а, скоріше, ідея про те, якими вони б могли бути.
Сподіваємося, що коли ви будете тут снідати яйцями-пашот з ігристим або вечеряти котлетою по-київськи
(недарма над рецептом цієї культової страви ми працювали протягом 4 років), коли вам принесуть лимонад, як у дитинстві, «олів’є» з раками та паюсним кав’яром, коли буде грати український джаз, ви зрозумієте та відчуєте це.

Простір Chicken Kyiv сповнений знакових деталей – люстра, як на станції метро «Олімпійська», вітражі,
панно, глибокі зелені кольори, лаконічні меблі, лаковані поверхні… Все це без кітчевої радянської атрибутики
створює настрій, відчуття подорожі крізь часи.

Ще одна загадка цього простору – бар «у Городецького». Тут панно про сафарі, чудернацькі химери, гра
світла та тіней, і, звісно, справжня лабораторія, рецепти коктейлів для якої ми розробляли разом одним з
найкращих міксологів світу – Алексом Кратеною.

Приходьте, дивуйтеся, закохуйтеся – у Київ та його гастрономічну культуру.

Маца и Устрицы, Київ
524
Маца и Устрицы, Київ

Дата відкриття: 19 травня 2017.
Ім’я створювача концепції: Сергей Стахов (Serge Stakhov).
Концепція: Перший устричний бар було відкрито в травні 2017, як місце для себе, для душі і близьких.
«Маца и Устицы» — місце, що знайомить зі світом устриць, справжнього ізраільського хумусу та інших
гастрономічних делікатесів. Барне меню з широким вибором авторських коктейлів гармонічно підкреслює
смак.

Атмосферою заклад нагадує європейські лофт формату на лаштунок берлінськіх, амстердамських, а літнє
подвіря стало серцем одного з історичних районів Києва.

Концепція настільки полюбилася людям, що було вирішено будувати зал на зимній період.
Простий але стильний інтерєр прекрасно доповнює концепцію і атмосферу закладу. Команда бару працює як
злагоджений механізм, що в свою чергу дає однаково якісний сервіс незалежно від кількості гостей.

З самого дня відкиття закладу ми приймаємо в себе повний двір, а починаючи з зими повний зал гостей, які
вже давно стали нашими постійними відвідувачами і ми лиш збільшуємо темп свого росту і вдосконалення.

Smørrebrød.Kiev
540
Smørrebrød.Kiev

Дата відкриття: 05 квітня 2017.
Ім’я створювача концепції: Ирина Лебедь (Iryna Lebed).
Концепція: Скандинавське кафе в центрі Києва, в основі концепції і меню якого — сморреброд — данський відкритий сендвіч.
Усього в меню 12 видів сморребродів: з лососем, креветками і оселедцем Матіас, з макреллю,
хумусом, гуакомоле, ростбіфом і тартаром, козячим сиром і сезонними з фруктами.

Лаконічне меню доповнено кількома салатами, гарячими стравами, десертами власного виробництва та
сніданками, які діють цілий день.

Крім їжі зі скандинавською душею є активна барна стійка і коктейлі в преміксах, які потрапляють у заклад вже
розлитими в пляшечках, бочках або кегах. На кранах наливають крафтове українське пиво, два види
лимонадів, плантаторський і обліпиховий пунші і просекко.

Роль важкого алкоголю беруть на себе 8 видів наливок: бренді на хлібі, горілка на кропі, ром на вишні, джин на малині і ін; та декілька сезонних.
Тут не бронюють столи, діє активна посадка, френдлі сервіс і можливість всі позиції меню взяти з собою
дозволяють не прив’язуватися до часу або місця, а просто приємно проводити час дезавгодно.

Moloko Bar, Одеса
545
Moloko Bar, Одеса

Дата відкриття: березень 2017.
Ім’я створювача концепції: Вадим Целух (Vadym Tselukh), Віталій Тамарцев.
Концепція: MOLOKO Bar – це перший в Одесі крафт-йогурт-бар, що пропонує натуральні йогурти та творожно-молочні десерти.

Основою меню є коров’ячий та козиний йогурти EatLocal – одеської торгівельної марки, що пропонує високоякісні продукти, виготовлені з місцевого коров’ячего та козиного молока.

З моменту відкриття у березні 2017 до нас завітало 45786 гостей і відтепер ми з усіма товаришуємо)

Moloko Bar отримав Національну Премію «Сіль» як Найкраще Міське Кафе в Україні у 2017 році.

Наші гості з’їли більш ніж 10000 йогуртів й трайфлів у 2017 році і прблизко стільки ж разів освідчились у любові до нашого закладу)

Ми любимо те, що робимо і підтримуємо ідею локальных продуктів!

Eat Fucking Local!

Win Bar — Винний бар, Київ
547 https://www.youtube.com/embed/M0tY20QLHFk?rel=0&autoplay=0
Win Bar — Винний бар, Київ

Дата відкриття: 31 серпня 2017.
Ім’я створювача концепції: Дмитрий Бонеско, Володимир Непийвода, Олег Кравченко (Oleg Kravchenko), Сергей Мещеринов.
Концепція: Власники винного бару — це колаборація дизайнерів та сомельє. Це люди, об’єднані спільною пристрастю до вина.
Історія будівлі, в якій розміщений Win bar, налічує майже 200 років. Спочатку тут була аптека, всі мікстури та ліки готувалися в погребі (навіть при проведенні ремонтних робіт було знайдено скляночки з-під ліків; також на цьому місці будівельники знайшли монету, датовану 1850 роком).
Аптека була водночас і магазином, де продавали не лише мікстури та ліки, а й вина, які теж сприяли швидшому одужанню відвідувачів. Власне, це й мало суттєвий вплив на вибір місця локації під виний бар.

Наша мета — бути доступними для відвідувачів із хорошим асортиментом вина, а також постійно вчитися, розвивати культуру спілкування за келихом відбірного вина на теренах України та добре проводити час в процесі пізнання. Ми хотіли створити місце, де люди можуть вільно спілкуватися за келихом вина. Місце, де гості зможуть потрапити в унікальну атмосферу винотеки.

Ми прагнемо, аби наш гість розвивався в цій культурі разом з нами.
Дизайн нашого винного бару максимально стриманий. Наша філософія полягає в тому, щоб форма пляшки не була важливішою за її зміст.
Зважаючи на той факт, що Win bar розміщується в будівлі з 200-річною історією, ми, як скульптори, вилучили все зайве, і залишили кам’яні зведення у їх первісному вигляді, зберегли їх автентичний зовнішній вигляд без жодних прикрас. Таким чином наш заклад є самодостатньою посудиною, наповненою внутрішнім змістом.

В інтер’єрі бару використані натуральні матеріали, серед них і цегла, закладена ще при будівництві дому близько 200 років тому. Нам довелося зняти 8 шарів штукатурки, аби дістатися до натуральної краси тих давніх склепінь!

Всі столярні вироби зроблені з винних бочок ємністю 10000 л, в яких зберігалися вина Бордо. Столи, дровери офіціантів, двері в санвузли та обшивка бару виготовлені з цих дубових бочок із 90-річною історією, які після обробки в столярному цеху отримали нові життя і вигляд: справжнє дерево з тріщинами та порами, візуально схоже на леопардові плями з відтінком від світлого золотистого дуба до синьо-
графітового, утвореного внаслідок пропитки дерева вином після стількох років перебування у бочках. Ніякої хімічної обробки та шкідливих масел в обробці дерева не застосовувалося (самі поверхні просочені лляною олією, тому на них можна класти прибори без застосування сетів та підставок.
Родзинкою основного залу закладу є великий круглий стіл діаметром 2000 мм, розрахований на 10 чоловік. Цим столом стало дно бочки ємністю 10000 л, на якому збережено серійний номер та сліди від масляної фарби, що залишилися після пофарбування контуру бочок по периметру. Над столом висять декантери — скляні графини для вина.

У центральному залі є також барна стійка, що розміщується над винним погребом. Тут же у підлозі облаштоване вікно, з якого відкривається вид на винний погреб зсередини. Барна стійка є основою всього закладу, саме тут розливають напої на базі вина та виноматеріалів. Ще однією фішкою та інновацією у Win bar є вайн-машина, що являє собою башти з кранами для розливу шести видів вина, які зберігаються в різніх кліматичних зонах холодильника.
Весь торцевий фасад бару та стільниці зроблені із міді, які поступово окисляються внаслідок взаємодії з людьми, таким чином старіючи і накопичуючи власну історію, до якої стали причетними всі ті люди, що зробили свій внесок у проявлення такого ефекту.
Усі позиції меню сформовані спеціально під винний бар. Ми відібрали і доповнили класичні страви, які відмінно поєднуються з різними сортами вина. При формуванні переліку страв основний акцент зроблений на локальний продукт і на перевірені часом рецепти.
Гостям рекомендують ті страви, які ідеально поєднуються з обраними ними сортами
вина.

SlowPiggy, Одеса
551
SlowPiggy, Одеса

Дата відкриття: 17 лютого 2017
Ім’я створювача концепції: Алексей Леонов (Alexey Leonov)
Бренд-шеф: Ксения Амбер (Xeniya Amber)
Шеф-кухар: Александр Зильберт

Концепція: Сучасний Американський ресторан креольскої та луізіанської кухонь з авторською коктейльною картою та ексклюзивним крафтовим пивом.
Бренд-шеф Slow Piggy Ксєнія Амбер, випускниця Culinary Institute of America, пропонує свинячі ребра в луізіанському соусі, приготовані у знаменитій техаській коптильні BlackIronBBQ, фірмові Рulled Pork Burger та Креольські бургери.

Slow Piggy вражає своїм стильним інтер`єром та незвичайним меню. На вході у ресторан знаходиться наш талісман – кучеряве порося Добряк, породи Угорська Мангалиця. Цю породу ми вирощуємо на своїй фермі, а м`ясо використовуємо при приготуванні страв, воно вважається більш корисним і смачним.
Усі страви готуються на відкритій кухні, де розташувалася колекція грилів: Аргентинська парілья, BlackIronBBQ, Josper та дров’яна піч для випічки хліба.
Ще однією особливістю Slow Piggy є щомісячне проведення видовищних змагань з боксу безпосередньо у ресторані.

Городской рынок еды, Одеса
553
Городской рынок еды, Одеса

Дата відкриття: 19 липня 2017.
Ім’я створювача концепції: Alex Cooper.
Концепція: Міський ринок їжі — унікальний гастрономічний проект в самому центрі Одеси.
1200 м2, 13 кафе, 6 барів і концертний майданчик. Великий вибір їжі і дивовижна атмосфера.
Історична локація і сучасний інтер’єр.

Відкритий 19 липня 2017 року і вже встиг полюбитися одеситам і гостям нашого міста.
На Міському ринку їжі представлені найпопулярніші кухні світу: італійська, французька, грецька, американська, близькосхідна і, звичайно ж, одеська.Працюють шість барів: смузі-бар, еспрессо-бар, винний бар, коктейльний бар і бар крафтового пива.
На затишній сцені майже кожен день проходять концерти. По середах в обідній час струнний квартет виконує класичні композиції. По п’ятницях граються «квартирники» — душевні виступи одеських музикантів і груп. На вихідних проходять тематичні вечері під акомпанемент живої музики.
Міський ринок їжі став обов’язковою точкою туристичних маршрутів. Одесі не вистачало подібного місця, де можна познайомитися з гастрономічною культурою міста, з тим, чим місто живе зараз.

Корки та крихти, Львів
431
Корки та крихти, Львів

Дата відкриття: 21 лютого 2017.
Ім’я створювача концепції: Костянтин Смолій (aka Konstantin Forker)
Концепція: Ресторан-винотека з власною пекарнею. Першочерговою ідеєю було: створити пекарню для Делікатеки, щоб забезпечити її булкою. А там де хліб – там крихти, а де крихітки (ой, крихти) – там вино.

Тож формат побудувався на платформі еногастрономії та хлібної компетенції, і підпорядкував меню.

Винна карта наліковує 100 позицій, три категорії меню та одна крамниця пропонують страви з використанням свого тіста – пасти, піци, закуски, хліб та випічка.

Ми – ресторан для щоденного відвідування.

Якщо всі місця зайняті, то вино і хліб можна взяти з собою в крамниці (після 22:00 у Львові це дуже актуально). Розпочинаємо день з нелімітованого сніданку з келихом вина та устрецею в подарунок.
Складно конкурувати, ставлючі акцент суто на продукті, але нам це вдається.
Такий формат легко приживається в будь-якому місті світу, бо він ніколи не стане неактулальним. Тому – ми!

Borsch eatery, Харків
447
Borsch eatery, Харків

Дата відкриття: 05 квітня 2017
Ім’я створювача концепції: Pavlo Kotov.
Шеф-кухар: Pavlo Kotov

Концепція: Ми Borsch Eatery, заклад , що займається пропагандою української якісної їжі.
Основна ідея та мета цього закладу нагодувати гостей в обідній час, тому наша основна функція — take away. Також намагаємося донести суть української кухні не спираючись на шароварські методи. Українська кухня по суті — один з прикладів slowcook. Маючи в арсеналі піч, основними процесами на хрестоматійній давній українській кухні стали: довге печення, томління, запікання, варіння.

Тому усі заготовки ми робимо довго та на совість. Тушкуємо кроля із морквою та цибулею в вині для вареників, маринуємо та запікаємо буженину в лавровому маринаді, припікаємо та тушкуємо качку із яблуками для локшини, виварюємо хребти та потроха для бульйонів.

В закладі набираємо персонал переважно без досвіду роботи, але з великим бажанням, вивчаємо самі. Бо перевчити «общєпітніка» набагато важче ніч навчити людину правильно готувати.

SLURP Kyiv, Київ
449
SLURP Kyiv, Київ

Дата відкриття: 14 листопада 2017.
Власники/створювачи концепціі: Vlad Maksymov, Eugene Menzelevskyi.
Бренд-шеф: Eugene Menzelevskyi.

Концепція: Slurp – це, в першу чергу, техніка поїдання гарячої локшини. Це своєрідний культ.
Інтер’єр максимально відображає перенесення азійської
культури в урбаністичну європейську сучасність. Концепція з’явилася під час подорожей Азією та роботи над азійськими проектами.

Меню-конструктор відображає безліч опцій з локшиною та всім, що з нею пов’язано.
Команда закладу щоденно працює над розвитком споживчої культури та вихованням різномаїття смаків.
Ми не намагаємося продати вам їжу, ми просто готуємо найкращу локшину, яку так шанують гості.

Cafe Select Eatery, Київ
451
Cafe Select Eatery, Київ

Дата відкриття: 1 вересня 2017.
Власники/створювачи концепціі: Катерина Терехова (Kateryna Terechova), Dmitriy Zhuravel.
Шеф-кухар: Sergey Vikylov.

Концепція: У самому центрі Київа можно потрапити у справжній сучасний та модний Нью Йорк!

Це стало можливим завдяки бажанню власників об’єднати концепції міського кафе та кав’ярні третьої хвилі і додати до цього меню, головну роль в якому відіграватиме напрямок Healthy Food.
Улюблені продукти трендсетерів НЙ — авокадо, батат та кейл салат — тут завжди у меню, а саме кейл доставляють щотижня з Канади.

Не забули також й про бар з міксологією та картою вин, а по п’ятницях тут відбуваються вечірки для друзів.

Діоскурі, Хмельницький
453
Діоскурі, Хмельницький

Дата відкриття: 5 серпня 2017.
Власники: Диль Владимир, Блаута Артем (Артем Блаута)
Бренд-шеф: Блаута Артем (Артем Блаута)
Шеф: Олександр Огородник

Концепція: Любов Італії та Кавказу, смак до їжі та вина допомогли власникам об’єднати дві кухні в одну і створити італійсько-кавказський ресторан у самому центру Хмельницького.
А центром самого закладу є велетенська відкрита кухня та посеред неї — піч на дровах, де поряд випікаються піца та хачапурі.

Зберігаючи аутентичність національних смаків, бренд-шеф Діоскурі Артем Блаута та шеф Олександр Огородник використовують локальні продукти.

Bull Butcher and Wine, Запоріжжя
455
Bull Butcher and Wine, Запоріжжя

Дата відкриття: 01.12.2017
Автор концепції: Дима Борисов (Dmytro Borysov)
Власники: Марія Гемпель, Игорь Гемпель (Igor Gempel)
Шеф: Сергій Лошаченко
Концепція: Перший стейкхауз у Запоріжжі.

Гості Bull Butcher and wine приходять не в ресторан, а прото у гості до м’ясника.
Інтер’єр створений Братья Юдины (Brothers Yudin) без зайвих декоративних елементів — усі деталі максимально функціональні, матеріали, що притаманні м’ясному цеху: метал, цегла, бетон, скло, опалена вогнем деревина.

Готують тут з української яловичини, що дозріває у спеціальних камерах. До м’яса пропонують найкращі вина України та світу, перевірене крафтове пиво. Додайте до цього колекцію українських сирів та устриць.

BLACK SHEEP, Дніпро
457
BLACK SHEEP, Дніпро

Дата відкриття 29.06.17
Засновники: Анастасия Варава та Александр Варава
Шеф: Garry Garanyan

Концепція: Паназійський noodle bar у форматі fast casual. Основні продукти — ramen & wok. Ми почали і плануємо продовжувати знайомити наших гостей з must-have стравами Китаю, В’єтнаму, Кореї, Тайланда та інших країн Азії, розвиваючи таким чином азійські смакові рецептори)

Food Простір, Київ
459
Food Простір, Київ

Дата відкриття: 8 серпня 2017року.
Власник та автор ідеї: Vlad Maksymov.

FoodПростір — це кластер корпоративного харчування у бізнес-центрі класу В.
Розрахований на співробітників IT-компаній, які працюють у бізнес-центрі.

Різноманітна їжа представлена на 6-ти станціях-кухнях, де можна замовити супи, основні страви, десерти та замовити їжу take away. На станції POP UP готують популярні американські бургери та сендвічі-пастрамі, на кухні WOK кухарі з Азії дивують великим вибором аутентичних страв; страв з локшини та рису.

Працює власний кондитерський та ковбасний цехи. Застосований надсучасний метод розрахунку зі споживачем.
FoodПростір — це не тільки корпоративна їжа, a ще й майданчик для спілкування та навчання.

Головною місією відкриття Food Простіра сміливо можна назвати формування нової культури корпоративного харчування.
В березні наша команда відкриває кулінарну школу азійської кухні. За розробку дизайну інтер’єру та екстер‘єру FoodПростора відповідала студія YOD design lab.

Street Lviv Food Truck, Львів
461
Street Lviv Food Truck, Львів

Дата відкриття: 1 липня 2017
Власник та автор ідеї: Данка Жмур-Клименко
Концепція: Фільм « Повар на колесах» надихнув на нові звершення. Ресторан на колесах! Новий формат якісної вуличної їжі в
Україні. Коли гість не йде в ресторан, ресторан іде до гостя!

Кейтеринг. Креативні вечірки на вікритому просторі в будьяку пору року.
Обслуговування на зимових і літніх курортах (лижі, пляж). Після отриманого досвіду ведення ресторанної справи в центрі міста Львова, враховуючи всі витрати на утримання і обслуговування стаціонарного ресторану, задались ціллю і ідеєю уникнути космічних витрат і мандрувати світом займаюсчись улюбленою справою — приготування їжі.

Delikacia, Івано-Франківськ
463
Delikacia, Івано-Франківськ

Дата відкриття: 25 грудня 2016 року
Власники: 23 Ресторани (Alina Tokmylenko, Oleksandr Tokmylenko, Юрко Филюк (Yuriy Fylyuk), Елена Жаботинская (Elena Zhabotinskay))
Шеф: Елена Жаботинская (Elena Zhabotinskay)
Шеф-кондитер: Антонина Носко (Antonina Nosko), Oksana Gladilchenko

Концепція: Delikacia — кафе-кондитерська в центрі Івано-Франківська.

В меню сніданки, які ми подаємо цілий день, страви для обіду та вечері. Оберіть напій, який посмакує найбільше — кава свіжої обсмажки, зігріваючі чаї, авторські коктейлі або келих вина.

Ну і, звичайно ж, десерти. Їх ми готуємо виключно з натуральних та якісних інгредієнтів. Бельгійський шоколад, вершкове масло, найкращі тваринні вершки. У поєднанні з перевіреними європейськими технологіями ми отримуємо неперевершений смак навіть звичних десертів. Тому Наполеон у нас дійсно кращий.

Стриманий та вишуканий інтер’єр, ненав’язлива музика. Тут можна працювати, зустрічатись з друзями чи проводити вихідні з рідними.

Hum:Hum.Kiev, Київ
469
Hum:Hum.Kiev, Київ

Дата відкриття: 03 лютого 2018.
Ім’я створювача концепції: Оксана Романюк

Концепція: ХумХум – это первая украинская сеть хумусий, главная идея которой – эклектика: сочетание ресторанного дизайна, простой стрит-фуд подачи блюд, и домашнего вкуса «как у бабушки в гостях». Три направления нашего меню: хумусы, питты и боулы. Хумусы представлены в 5 вкусовых вариациях, также предполагается смена вкусов по сезонам. Одной из важных визуальных составляющих является для нас цвет: все блюда имеют один ярко выраженный элемент (хумус с авокадо – зеленый, с вялеными томатами – красный, суп – цвета сказочного единорога). Питты представлены в нескольких вкусах (в соответствии с географией): Мексика, Азия, Италия и Классика. Каждая питта – это взрыв вкуса, и сочетаний множества компонентов.

Боулы – это фреш направление нашего меню для тех, кто заботиться о своем здоровье, теле и предпочитает
легкие, свежие продукты жареному или печеному. Все боулы состоят из 4-5 компонентов: основа
(киноа/лапша/проросшая гречка)+хрустящая часть (криспи нут, редис, дайкон)+зеленая часть
(ромэн/монгольд)+вкусовая часть (тофу в кисло-сладком соусе, сыр в панировке)+дип (яблочный, ореховый и
т.д.). Также в меню есть роллы с фалафелем и фреш роллы. Из напитков: вино, крафтовое пиво, несколько
коктейлей, лимонады, пепси, кофе.

Атмосфера: в нашей Хумуссии — совершенно уникальная атмосфера семейности, домашнего уюта, но
ресторанной «выглаженности» и «вычурности». Заведение позиционирует себя, как место для встречи с
друзьями, для долгих семейных посиделок с детьми, собаками и вином, для уютных свиданий и для простого
дневного перекуса. Мы сочетаем в себе формат «фастфудовости» днем, и джазовой романтики со свечами – вечером. Это то место, куда можно утром забежать за миндальным круассаном с кофе, днем – за теплым необычным супом с сочной питтой, а вечером – на встречу друзьями под звуки джаза, блюза и тепло горящих свечей.

История создания – это самая невероятная часть нашего заведения. Вся концепция (от названия, меню, и
визуальных проявлений) была придумана за один вечер владельцами Оксаной и Антоном. Под бутылку
французского сухого. Ребята увидели это помещение, когда в нем был обувной магазини загадали, чтоб
однажды там появилось красивое заведение с множеством живых растений. В тот же день на сервисе
объявлений появилось сообщение о том, что это помещение – свободно для аренды.
Интерьер: пурпурный, розовый, воздушный цвет стен, стаканчиков и даже кофе машины создает ощущение
невинности, игривости и легкости. Дополненный Зелеными элементами в виде плитки, кресел и множества живых цветов, с помощью зеркал и неона, он превращается в целостную картинку эклектичного мира, где красное платье в пол не мешает тебе наслаждаться простой и понятной пищей.
Мистика нашего заведения в том, что это совершенно новый для Украины формат (от меню до интерьера), и
шансы быть понятыми были 50 на 50. Но таки сработало! Когда на третий день работы в заведении
выстроилась очередь, нам стало очевидно: «Мы попали в яблочко!» Самая большая магия происходит по
воскресеньям: заведения заполняется людьми, большими семьями с детьми и собаками, играет джаз, а в
бокалах на столах – винишко. В эти моменты мы закрываем глаза и тихо говорим спасибо. Сами себе. За то, что не струсили.

Piazza del Grano, Київ
471
Piazza del Grano, Київ

Дата відкриття: 24 грудня 2016.
Ім’я створювача концепції: Елена Елена (Елена Плехова).

Концепція: Наша мета була створити затишне кафе-піцерію, поєднавши його з форматом бакалійної
крамниці.

Багато страв ми готуємо з продуктів, які можна придбати у відділі. Шеф із задоволенням напише Вам рецепт. Ми знаходимо і просуваємо трендові продукти — все, щоб дивувати наших гостей. У нас можна їх продегустувати і купити.

Жизнь Замечательных Людей, Київ
473 https://www.youtube.com/embed/3KloLG7CIiA?rel=0&autoplay=0
Жизнь Замечательных Людей, Київ

Дата відкриття: 18 січня 2017.
Ім’я створювача концепції: Дима Запорожец.
Бренд-шеф: Vova Tashaev

Концепція: Философия ЖЗЛ — простая еда, которую мы открываем для себя заново и доводим до совершенства. Если шпинат, то нарезанный в трех текстурах для каждого блюда отдельно.

Если бургер, то здесь у нас совершенный минимализм – булочка, правильная котлета, один соус и лист шпината. Если чиабатта, то тесто для нее мы выдерживаем 24 часа.

ЖЗЛ — это social place, шумное место в центре любимого города. Переступая порог, сразу оказываешься в центре событий и точно не пропустишь ничего интересного. Высокие потолки, панорамные окна, книги и самое любимое место – коммунальный стол. Тут можно
подслушать разговоры и подсмотреть, что же там кушает сосед (а потом на ушко официанту заказать для себя то же самое). Стесняться некого, все свои.
Основа атмосферы — бар и минимум три коктейля. После первого гости ищут правду, после второго – смысл жизни, после третьего – помаду, затерянную в сумочке, потому что теперь настроены на вечер решительно.
Наши гости очень разные: за одним столом сидят взрослые и серьезные дяди, для которых мывыбираем самый сочный рибай, притаившийся на кухне. А за соседним – юные художницы, которыммы приносим завтрак исключительно в бирюзовых тарелках, потому что сегодня они подходят к их платьям. Именно так ЖЗЛ постепенно становится частью
приятной рутины наших гостей, а они – частью нашей Жизни.

Потому что если и есть в мире что-то Замечательное, то это Люди. И рядом с ними Жизнь только начинается.

Taverna грецька кухня, Київ
475
Taverna грецька кухня, Київ

Дата відкриття: 14 жовтня 2017.
Ім’я створювача концепції: TARANTINO family.
Концепція: Сімейна Таверна розташувалася на Русанівській набережній — єдиному районі, який з усіх боків омивається річкою Дніпро.
Таверна — сімейний заклад, де люблять великі і галасливі компанії, в яких збираються по кілька поколінь. Тут чути дитячий сміх і гучні тости за здоров’я рідних людей.

На великій рибній вітрині вибір морепродуктів, які тут же готуються на відкритому мангалі. Аромат спецій і
пряних трав, сонячні промені грають між плафонами, нагадучи відблиски хвиль.

За аутентичну грецьку кухню відповідає бренд-шеф Христос Міхалудіс, якій має п’ятнадцятилітній досвід
роботи у грецьких тавернах та знайомить гостей із традиційними грецькими стравами.

Тут грають грецькі музики на бузуках і, звичайно ж, сіртакі, ритм якого змушує піднятися всіх і танцювати до
пізнього вечора. Все це в сімейній Таверні на Русанівській набережній, 4.

Hangover, Київ
477 https://www.youtube.com/embed/bARh7m2pRXY?rel=0&autoplay=0
Hangover, Київ

Дата відкриття: 1 червня 2017.
Ім’я створювача концепції: Ольга Рыжик.
Концепція: Hangover – это похмелье под ключ.

Основной концепцией было создание культуры правильного и вкусного похмелья.
Мы хотели, чтобы люди, со временем, начали понимать, что необязательно проводить следующий день
в постели с головной болью. Что можно провести его в компании с вкусной, да вредной, но спасительной
едой и легкими утренними коктейлями. В процессе оказалось, что мы даже чуть больше создатели похмелья,
чем спасатели от него.

Интерьер создавал Слава Балбек, вдохновившись бруклинскими лофтами. Мы пытались оставить историю прошлых лет в заведении и совместить ее с современными тенденциями.
У нас френдли атмосфера внутри коллектива, мы всегда прислушиваемся ко всем идеям персонала и стараемся быть друзьями для своих постоянных гостей.

Почему именно мы?
Возможно, именно мы, потому что ты, придя в Hangover, ты все себе заранее простил, и утренний коктейль и
большую порцию вкусной и калорийной еды, и танцы до утра.

Fabius, Київ
479
Fabius, Київ

Дата відкриття: 5 травня 2017.
Ім’я створювача концепції: FM Group.
Концепція: Fabius — більше, ніж ресторан!

Величезні панорамні вікна, з яких відкривається вид на розкішний сосновий ліс та озеро, кухня, яка не залишає байдужим і закохує в себе з першого разу і витончений інтер’єр.

Авторська кухня з італійським відтінком, яку очолює один з кращих шеф-кухарів Італії – Джанні Тота (Gianni Tota), власна сироварня і пекарня, домашня паста та екотеплиця зі свіжими овочами, зеленню і травами.

П’ять зал, панорамна тераса з шоу-кухнею, літні альтанки і тераси. Дизайн ресторану Fabius виконаний в стилі
Martis Camp з використанням натуральних матеріалів – елегантний лофт, який поєднує комфорт, затишок і
стиль.

Винна карта ресторану – це гід по найкращих виноробних регіонах світу. Професійний сомельє, який має
великий досвід і любов до своєї справи, дозволить підібрати напій, який до тонкощів відповідатиме вашому
смаку.

Щоб ви могли комфортно відпочивати усією родиною, в ресторані Fabius обладнана ціла дитяча резиденція –
двоповерховий будиночок з лабіринтами, гірками, іграшками для будь-якого віку і великий відкритий
майданчик на свіжому повітрі.

Баклажан, Київ
481
Баклажан, Київ

Дата відкриття: 17 грудня 2016.
Ім’я створювача концепції: FM Group.
Концепція: Баклажан — гастрономічний оазис в самому серці столиці.

В меню ресторану представлені шедеври кухонь Кавказу. Звичайно ж, перш за все варто спробувати
справжній узбецький плов, грузинські хачапурі, шурпу і самсу. Але вибір інших страв також великий: від
салатів і традиційних закусок до вишуканих і маловідомих страв. Тут добре проводити час за діловим обідом,
дружніми зустрічами, вечерею, в компанії близьких людей. У завдання дизайнерів проекту не входило
вразити розкішшю і помпезністю. Головним козирем в створенні закладу стало відкритий простір, умовно
поділене на зони відпочинку, де кожен гість знайде свій улюблений столик. М’які дивани і зручні стільці,
великі столи, натуральні дерев’яні елементи декору — тут кожен елемент частина гостинності. Невід’ємною
частиною гостинності є справжній камін в центрі залу, створює тепло і затишок.

Al Mezze, Одеса
483
Al Mezze, Одеса

Дата відкриття: 24 грудня 2016.
Ім’я створювача концепції: Алі Олександр, Дима Левинец, Andrew Levinets Поляков Валерий (Polyakov Valeriy).
Концепція: Интерьер. Проект разработан одесской дизайн-группой “Savinov & Sarana”.

В интерьере гармонично сочетаются современные тенденции и традиционные для востока элементы декора, которые всячески пытаются подчеркнуть возраст кулинарных традиций. Стена с зеркалами и светильники, выполненные из латуни, мягкие подушки на подоконниках и вертикальный сад — все это создает атмосферу уюта и гостеприимства, призывающую по достоинству оценить вкус востока.
Меню. Ключевым составляющим меню являются закуски (мезе в переводе означает закуска, отсюда и название ресторана Al Mezze), ведь именно они основа любого застолья на ближнем востоке. Помимо закусок в меню представлено более 30 позиций, что позволяет выбрать гостю блюдо, согласно его вкусовым предпочтениям. Здесь и всем знакомые хумус, фалафель, люля-кебаб, а также менее известные у нас блюда в таджинах, восточная выпечка и десерты.
Атмосфера. Атмосфера ресторана наполнена гостеприимностью и неторопливостью, восточные орнаменты заставляют задуматься о вечном и вкусном.
История создания идеи. Кухня ближнего востока набирают популярность во всем мире, рестораны получают престижные награды и а их количество растет. Волна дошла и до берегов Одессы. Теперь и мы имеем возможность попробовать ближневосточную кухню в современной интерпретации.
Персонал. В ресторане работает профессиональная
команда поваров и официантов, которые прошли длительную подготовку и ознакомление с восточной кухней. Ресторан завоевал любовь жителей и гостей Одессы передавая аутентичный, восточный колорит в современной интерпретации.

Mr. Bean & Bowler hat, Маріуполь
485
Mr. Bean & Bowler hat, Маріуполь

Дата відкриття: 8 березня 2017.
Ім’я створювача концепції: Олег Гриценко (Oleg Gritsenko).
Концепція: “Mr. Bean & bowler hat” – це світле та затишне місце, відкрито для людей, які полюбляють каву, десерти та
сніданки з яєць. До всього, що ми робимо, ми підходимо з завзяттям та скрупульозністю. Інтер’єр закладу
складається з різних типів посадок: різнокольорові стільці, м’які шкіряні вінтажні крісла та диван, подушки
та маленький столик на підвіконні, круглий стіл посередині з вазоном для яблук, якими можуть пригощатися всі охочі, окреме місце в нашому серці займає барна посадка біля відкритої кухні – за склом можна побачити хлопців та дівчат, що створюють смачні страви.
На стелі висять різноманітні світильники: «старі» потерті плафони, ліхтарі з товстим склом та прожектори. Стіни мають вигляд незакінченого ремонту. Живі квіти, дві
неонові вивіски, дзеркало, ковдри на підлозі та великі вікна – родзинки нашого інтер’єру.

Меню складається з напоїв, серед яких кавові на зернах власної обсмажки (у кутку біля входу стоїть маленький ростер) та сніданків з яєць: є фірмові страви, а також можна зібрати страву самому, обравши яйця, приготовлені за бажанням та добавки.
Персонал закладу – це друзі для кожного гостя, їм завжди дуже цікаво спілкуватися та дарувати посмішки.
Це місце створювалось для молоді, що любить погомоніти за десертом, для родин, що люблять вибиратися на сніданки всі разом, для людей, що проводять робочі зустрічі чи працюють на самоті за ноутбуком з чашкою кави, для закоханих, що тримаються за руки та дивляться у вікно, поки п’ють чай, для тих, хто приходить снідати сам та читає журнали, що ми виписуємо. Місце, яке люди створили для людей.

Чесько-німецький паб Zivot a Pivo, м.Чернігів
487
Чесько-німецький паб Zivot a Pivo, м.Чернігів

Дата відкриття: 28 жовтня 2017.
Ім’я створювача концепції: Андрій Магалецький (Andriy Magaletskiy).
Концепція: Ми команда молодого чесько-німецький пабу у місті Чернігів. Хоча ми й входимо у найбільшу в Україні мережу готелів та ресторанів Reikartz, ми маємо власні унікальні думки, які бажаємо висловити цьому світу.
Секрет назви нашого закладу криється в грі слів чесько-українського перекладу. Тобто, Život чеською – це життя, а українською – це частина тіла. Концепція закладу витримана в найдрібніших деталях. Від назви до атрибутів дизайну та сервісу.
Чому саме ми?
+ тільки ми створюємо автентичні кулінарні шедеври Чехії та Німеччини за стародавніми традиційними рецептами;
+ тільки ми сервіруємо крафтове нефільтроване пиво власного виробництва мережі Reikartz, яке реалізується лише в чотирьох містах України – лише в закладах мережі,
+ тільки в нас кожен вечір незабутній, а кожна вечірка тематична. Найкращі ведучі та найщиріша атмосфера. Кожного місяця ми обираємо Бургомістра нашого пабу, влаштовуємо інтелектуальні вечірки на честь Альберта Ейнштейна, організовуємо гастрономічні вечори для гостей – коли кожна страва має свою цікаву історію та тримається в секреті до самого сакрального моменту її сервірування, а також багато інших тематичних заходів;
+ Ми певні, що кращий сервіс – це непомітний сервіс. А в пабі “Zivot A Pivo” – наш сервіс майже прозорий.
+ Для відкриття закладу, наш шеф-кухар проходив навчання з приготування аутентичних страв у різних закладах Чехії. Заклади для стажування були обрані різнопланового типу – фешенебельний ресторан при 5* готелі, атмосферний паб «Друзі» та автентичний ресторан в Празі.
На основі здобутого досвіду він розробив меню нашого пабу, яке є абсолютно унікальним у порівнянні з іншими закладами міста.

Kabanos, Херсон
489
Kabanos, Херсон

Дата відкриття: 1 листопада 2016.
Ім’я створювача концепції: Троцький Евген.
Концепція: Наш ресторан розташувався на півдні України в місті Херсон, працюємо в форматі “м’ясо та вино” і знаходимся в історичній частині міста, яка має назву “Привоз”. Саме тут кожен зможе перенестися до тієї епохи, яка подарувала нам безліч пам’яток архітектури. В 19 столітті на цьому місці був розташований М’ясний двір, як і сто років тому, для смачної їжі та ‘південного’ спілкування тут розташувався ресторан “Кабанос”.Щоб відновити історичну атмосферу кінця 19 століття, будівля була повністю реконструйована. Ресторан двоповерховий: на першому поверсі у нас знаходиться
основна зала, на другому – банкетна для презентацій та урочистих свят.
Формат відкритої кухні , оформленої в вигляді картинної рами, відображає серце нашого ресторану – харизматичний спосіб приготування страв, за яким з захопленням можуть спостерігати відвідувачі. Шеф-кухар Сергій Пантак – талановитий майстер своєї справи, який дарує емоції нашим відвідувачам, пропонуючи вишукану простоту та смак.
Будьте певні, що в його шедеврах завжди є місце для кохання і пристрасті.
Неперевершена майстерність приготуваня м’ясних страв – справжнє мистецтво. Приходьте та переконайтесь на власні очі!

Chicken Kyiv, Київ
493
Chicken Kyiv, Київ

Дата відкриття: 17 березня 2017.
Ім’я створювача концепції: Дима Борисов (Dmytro Borysov).
Концепція: Київ – це наша безумовна любов.

Як і гастрономія. Багато років ми шукали ідею, яка б об’єднала все це – захоплення містом, спогади про дитинство та, звісно, їжу. Так ми створили Chicken Kyiv.
Це не машина часу у 80-і, а, скоріше, ідея про те, якими вони б могли бути.
Сподіваємося, що коли ви будете тут снідати яйцями-пашот з ігристим або вечеряти котлетою по-київськи
(недарма над рецептом цієї культової страви ми працювали протягом 4 років), коли вам принесуть лимонад, як у дитинстві, «олів’є» з раками та паюсним кав’яром, коли буде грати український джаз, ви зрозумієте та відчуєте це.

Простір Chicken Kyiv сповнений знакових деталей – люстра, як на станції метро «Олімпійська», вітражі,
панно, глибокі зелені кольори, лаконічні меблі, лаковані поверхні… Все це без кітчевої радянської атрибутики
створює настрій, відчуття подорожі крізь часи.

Ще одна загадка цього простору – бар «у Городецького». Тут панно про сафарі, чудернацькі химери, гра
світла та тіней, і, звісно, справжня лабораторія, рецепти коктейлів для якої ми розробляли разом одним з
найкращих міксологів світу – Алексом Кратеною.

Приходьте, дивуйтеся, закохуйтеся – у Київ та його гастрономічну культуру.

Ресторація «Прянощі», Київ
500
Ресторація «Прянощі», Київ

Дата відкриття: 14 червня 2017.
Ім’я створювача концепції: Инна Андреишина.
Концепція: У нашому ресторані завжди панує душевна і тепла атмосфера, яка ідеально підходить для проведення будь-яких сімейних свят, ювілеїв, весіль і просто дружніх посиденьок. Ми шануємо сімейні традиції і з трепетною повагою підходимо до організації заходів для наших дорогих гостей. Відмінними елементами східної кухні є
велика кількість трав і спецій, ароматна випічка, багато м’яса, гострі і пряні соуси.

В Ресторані «Прянощі» навіть найдосвідченіші гурмани відкриють для себе витончений смак східних страв,
чарівні аромати пряних трав і приголомшливі десерти. У нашому ресторані втілені східні традиції в гастрономії, що поєднуються з гостинністю, розслаблюючиєю атмосферою затишку і комфорту. Спокійна і затишна атмосфера і страви, приготовані професійними кухарями, дозволять вам провести незабутній романтичний вечір або ділові переговори в неформальній обстановці.
І найголовніше що все спеції які ми додаємо в страви, привезені з Грузії. Усі наші страви готуються з використанням чотирнадцяти спецій. (ми привозимо їх виключно з Тбілісі), які, до речі, можна придбати в нашому затишному ресторані для домашнього використання. Хмелі сунелі, барбарис, куркума та шафран — саме вони допомогають перетворити звичайну їжу у неперевершені витвори кулінарного мистецтва.

«Прянощі» радо зустріне Вас самим привітним і гостинним персоналом, який обслуговуватиме Вас по
вищому розряду так, що вас ще довго не покине гарний настрій. Ідеально володіючи всіма секретами і
тонкощами східної кухні, наші кухарі приготують для Вас апетитні страви, згідно з усіма сучасними кулінарним тенденціями. У доповненні до смачних страв ми підберемо для вас ідеальний напій, який сповна доповнить і розфарбує смакову палітру.

«Чому саме ми?», тому що ми новий ресторан з великою душею і хочемо щоб кожен це відчув!
Чекаємо на Вас!!!

Gelarty, Київ
504
Gelarty, Київ

Дата відкриття: 24 серпня 2017.
Ім’я створювача концепції: Массімо Джеларті (Максим Голубев (Maxim Golubev)).
Концепція: Ice cream studio & restaurant Gelarty — це лабораторія фантазії. В студії роблять з морозива суші, роли, бургери, шедевральні десерти і піцу, доповнюють ним салати, закуски, перші й основні страви!

Мадагаскарська ваніль, трюфель, кунжут, чай масала, маскарпоне з п“яною вишнею і багато інших смаків знайшли своє місце в лінійці авторського морозива.
Майстри студії принципово використовують лише натуральні компоненти. Якщо це Груша з горгонзолою, то справжня груша і справжня горгонзола. Смакова насолода в Gelarty доповнюється візуальними ефектами.
Творці закладу змішують інгредієнти прямо на очах у гостя, а потім заморожують все це рідким азотом. Шейкер огортається туманом — і починається справжня магія!

Автор студії — Массімо Джеларті — фактично відтворив суть морозива — короткого моменту найвищого задоволення. Він відроджує стародавні способи виготовлення морозива, а також реанімує історичні рецепти,
як крем-брюле 1961 року або ванільне морозиво 1649 року.

Punkraft, Київ
506
Punkraft, Київ

Дата відкриття: 24 грудня 2017.
Ім’я створювача концепції: Юхимець Антон (Anton Yu).
Концепція: Punkraft — бар крафтового пива з духом свободи, що концептуально втілилося в інтер’єрі та позиціонуванні закладу: сучасний дизайн з елементами гаражного стилю. Надихалися ремеслом крафтового пивоваріння, тому серцем бару є пивна колона на 24 крани, з’єднана з відкритим колд-румом, що притягує погляд всіх гостей.

Наша місія – бути в авангарді крафтового пивоваріння в Україні, тому широкий асортимент крафтового пива і його постійна ротація є першочерговим завданням бару. Ми ретельно відбираємо кожен із сортів, який буде проливатись, фокусуючись на ексклюзивних для України пивоварнях.
Кухня — американська, великий вибір м’ясних страв з розширеною групою пивних закусок. Для популяризації пейрінг-культури шеф-поваром були розроблені фірмові гастро-поєднання пиво-сири, пиво-десерти.
Ми прагнули створити новий формат пивного закладу. Заклад, де завжди є якісне і цікаве крафтове пиво, де
можна проводити час спілкуючись і розважаючись, без соціальних ролей та умовностей.

ШефКлуб, Івано-Франківськ
508
ШефКлуб, Івано-Франківськ

Дата відкриття: 17 березня 2018.
Ім’я створювача концепції: Андрій Кодак.
Концепція: Сцена, шоу кітчен і вино – це слова які описуть формат нашого Клубу.
Шоу Кітчен, з живим вогнем (хоспер, парилья) і кухарями, які зайняті приготуваням і видачею. Весь процес
транслюється на проекторах над баром. По концепту кухарі виходять в зал до гостей і приймають відгуки про
якість і смак страв. Також шеф повар раз на місяць запрошує своїх друзів по цеху на гастровечері, меню яких
ми подаєм ще 3 тижні. Підсилють відчуття живої кухні офіціанти одягнені у кухарські кителі.
Меню базовано на локальних продуктах, з великим акцентром на мясні гриль страви, субпродукти та цікаві
поєднання, такі як Суп Бола де Торо (з бичачими придатками), закуска Хрустка сардина на картоплянику та
фермерський салат з сирником із бринзи.

Винна історія починається з енотеки на 100позицій з різних регіонів за магазинною ціною, з підбором до страви допомагає бар-менеджер- сомелье.
По задуму дизайнера стиль інтер’єру закладу це Фьюжн, тобто поєднання, зплав кількох стилів. Основними з
яких є Ар-деко, що досягнув піку свого розквіту в Америці 30-тих років; Вінтаж — дерев’яні столи, текстильні
крісла, штори, килими, паркет.. Та дещо від стилю кабаре та спік ізі барів: яскраві кольори штор та текстильна
стеля, червоне освітлення та звісно сцена! А загалом інтер’єр витриманий в клубному форматі, як і весь наш
заклад ШЕФ КЛУБ, нашими основними принципами в усьому є відкритість, щирість та відвертість.

Бездельники, Київ
510
Бездельники, Київ

Дата відкриття: 20 грудня 2017.
Ім’я створювача концепції: Павел Музок и Агафонов Алексей.
Концепція: «Бездельники» официально открыли свои двери 20 декабря, до этого бар работал почти
три месяца в тестовом режиме.

Два друга (Павел Музок и Алексей Агафонов) испытывали дефицит мест в Киеве, где можно весело выпить и перекусить под музыку, в любое время суток и любой день недели. Отсюда появилась идея названия «Бездельники», намекающая на категорию людей, которые могут себе позволить выпивать и гулять не только по пятницам и субботам, но и в будние дни.

«Бездельники» — это не люди, которые не работают, а скорее те, кто работают даже очень много, но отдаются своим эмоциям и готовы уйти в веселье без привязки ко дню недели. Вечеринки в баре проходят почти каждый день, а двери бара открыты круглосуточно, всегда.
Помимо музыки, важной составляющей заведения является кухня: меню представлено разнообразными авторскими позициями с вариациями на тему одесской и
ближневосточной кухни. Кроме этого, прямо в зале расположилась будка разукрашенная уличными графитти, где круглосуточно готовят питаки – еще одно изобретение владельцев бара, напоминающая что-то среднее между такосами, шаурмой и питами со вкусными и
сытными начинками. Каждые выходные с 8:00 до 17:00 гостей приглашают на Похмельный Бранч под аккомпанемент диджеев.
Примечателен интерьер заведения, где большинство фишек и деталей уникальны и создавались по личному дизайну совладельца, архитектора Алексея Агафонова. К примеру, посреди первого зала находится настоящая карусель. В туалете — интерактивная «стенка-давилка». В коридоре возле умывальника — фото-будка для мгновенных селфи. На стене второго зала можно найти музыкальный автомат для идеального плей-листа в любое время дня. Часть потолка исписано графитти с мантрой «спасибо, что живой». На барной стойке – две подвижные, танцующие пивные башни. Потолок и стены покрыты винтажным паркетом.

Copper Head. Beer Workshop, Івано-Франківськ
512
Copper Head. Beer Workshop, Івано-Франківськ

Дата відкриття: 1 січня 2017.
Ім’я створювача концепції: Тетяна Миронова.
Концепція: Copper Head.Beer workshop – заклад далекий від банальності. Тут вражає все: атмосфера, кухня, дизайн.
Недарма це один з 16 проектів, що були номіновані на премію Building of the Year Awards, організованою
світовим порталом ArchDaily. А на думку американського видання Restaurant development + design Copper
Head. Beer workshop увійшов до шорт-листа кращих закладів світу.

Кожного, хто потрапляє всередину, зустрічає візитна картка – барна стійка, над якою нависають пивні форфаси. Подібний хід дозволяє відразу ж забути про все, що було зовні, ніби ти потрапляєш в інший світ.

Вхідна група гармонійно вписана в фасад будинку, розташований в центрі Івано-Франківська. Ця будівля
застала ще часи Австро-Угорської імперії, а в кінці ХІХ століття саме тут вперше в місті була продемонстрована кінострічка.
Цілісний простір інтер’єру оформлений як старе приміщення броварні. Дизайнери YOD Design зберегли на
стінах і стелі відкриту цегляну кладку, яка надає фактурності. Відповідає і назва (copper – від англ. «мідь»):
тут велика кількість мідних труб, які проходять крізь весь заклад, є ще панно з перфорованим зображенням
хмелю. Труби тягнуться вздовж стін і переходять у світильники – таким чином автори вирішили підкреслити
ідею єдиного пивного організму. Пивна тематика присутня тут в кожній деталі, незалежно від її розміру (це
стосується як великих бочок, так і дверних ручок). Освітлюють приміщення світильники з плафонами з
пивних бокалів. На цокольному приміщенні також розташовано ще два зали. Інсталяція з керамічних кульок
під стелею символізує пивну піну. Але є в закладі ще одна родзинка – пивоварня, за роботою якої можна підгледіти. Від основного залу її відокремлює скляна стіна, до того ж відкрита частина кухні, де відвідувачі можуть спостерігати за процесами приготування страв вживу.

Кухня Copper Head. Beer workshop створювалась дуже ретельно для того, щоб кожна страва гармоніювала з
пивом власного виробництва. Тож для пивних закусок ми не купуємо ковбаси в магазині – ми робимо їх самі, так само, як і власні копчення – бекон, ковбаски. Улюблені страви наших гостей – обпалена телятина на гірчичному кремі, борщ з копченою грушею та.. морозивом з білих грибів, свинне ребро, приготоване за особливим рецептом (його підготовка займає біля двох днів) і, звичайно, десерти, карамель для яких варимо на нашому пиві (Stout та IPA), тому навіть наші солодощі чудово пасують під бокал хорошого пива. Кожна наша страва – це історія, яка завжди припаде до смаку кожному нашому гостю.
Великою частиною успіху заклад завдячує команді барменів на чолі з Едуардом Морочо-Байясом. Бар Copper
Head. Beer workshop взяв на себе зобов’язання відтворити істинну культуру випивати не відчуваючи спраги.

Ми віддаємо данину класичним рецептурам і створюємо нові поєднання смаків та ароматів. Наші гості з легкістю та цікавістю знайдуть для себе напій дня та настрою. Для наш це більше ніж бар – ми наповнюємо життям кожний міліметр і пишемо різні історії на полотні смаку.
І про атмосферу. Вона невід’ємна від крафтового пива і крафтової їжі Copper Head. Beer workshop. Це те, що
бачиш, чуєш, відчуваєш на запах і чим прагнеш насолодитися. Це інша реальність, створена нашою командою і доповнена кожним з вас, хто потрапляє до нашої неймовірної пивної майстерні.

California Republic & The Bar Upstairs, Миколаїв
514
California Republic & The Bar Upstairs, Миколаїв

Дата відкриття: 20 грудня 2017.
Ім’я створювача концепції: Ihor Tulub, Володимир Дятлов, Mykyta Sylin.
Концепція: Калифорния Репаблик началась с небольшого фуд трака на главной пешеходной улице Николаева.

Наша концепция построена на открытом общении и мультикультурном разнообразии штата Калифорния. Если
говорить об уличной еде, то направления тут всегда диктовали диаспоры. В нашем случае это – мексиканская,
американская и китайская. Тако с арахисовой сальсой, бургер с глазурью Джек Дэниелс, курица Генерала Цо и
прочие аутентичные, до мозга костей, блюда.

California Republic & The Bar Upstairs сохранил в себе дух стрит фуда за счет открытой контактной кухни выполненной в стиле английских фасадов в Сан-Франциско. На первом этаже гости находятся близко
друг к другу и к процессам приготовления блюд. Это создаёт атмосферу открытости.
Меню, поделенное на районы Лос Анджелеса, отправляет гостя в гастротур по городу Ангелов и его окрестностям. Для начала Фахитас и Кесадилья из East LA, района на 98% состоящего из мексиканцев. После перемещаемся в Комптон на родину хип-хопа за самым трушным бургером с курицей и соусом Баффало.
Далее Чайнатаун, который во второй половине ХХ века стал пристанищем для всех азиатских диаспор. Так что
теперь тут не только китайская курица Ко Шуи, но и индонезийский Наси Горенг, и сингапурская Лакса, и
классический тайский Пад Тай.

Когда вы сыты и устали от постоянных перемещений по Лос Анджелесу, сделайте финальный рывок и поднимайтесь на второй этаж за барную стойку. В городе, где не было развитой коктейльной культуры, мы
сделали бар культовым местом. За счет программы гест бартендинга мы собирали за нашей стойкой ценителей
Pedro Manhattan, Chocolate Negroni и просто любителей чего-то вкусненького.

Pasteria il pasto Сделано руками, Харків
516
Pasteria il pasto Сделано руками, Харків

Дата відкриття: 21 січня 2018.
Ім’я створювача концепції: Evgeniy Safonov.
Концепція: Il pasto, в переводе с итальянского — еда. Мы хотели, в том числе и названием, показать простоту и прямоту заведения.
Il pasto — еда. La pasta — паста. Мы маленькое семейное, в прямом смысле, заведение, которое делает пасту.
Как у О`Генри, в незабвенных «Трое в лодке»: «Я нашел здесь за углом одно местечко, где можно выпить такого шотландского виски, какого ты еще не пробовал. Оно мигом приведет тебя в чувство. Гаррис всегда знает местечко за углом, где можно получить что-нибудь замечательное в смысле выпивки». Только про пасту. Про простую итальянскую еду.

Про фаст-фуд, как в Болонье, шумном студенческом городе в гастрономическом сердце Италии. Болонья — побратим Харькова, который не менее студенческий и шумный. Наш продукт для работающей молодёжи, но даже взыскательный ресторанный сноб не посмеет упрекнуть в дешёвке.
Мы работаем в манере фастфуда: быстро перекусить отменной пасты и снова на пары, или на работу. А вечером — заглянуть на бокал вина и лёгкий ужин, или взять с собой.

Мы — монозаведение. У нас нет и не будет модных бургеров и прочих кальянов. Мы заморочены на доведении до совершенства пасты.
У нас максимально открытая кухня. Из тридцати квадратов помещения, двадцать отдано кухне.
История заведения очень проста. Владелец увлекался кулинарией, а потом съездил в Италию и окончательно влюбился в кухню этой страны. Начал ездить в Италию регулярно — обучаться делать пасту в старых кулинарных школах. А потом стало понятно, что пора сделать заведение в Украине. У нас нет богатых родителей, поэтому делали всё сами и постепенно.

Наше меню простое и уместится на половинку листа А4. Благо, итальянская кухня в целом проста и даже в чём-то примитивна. Зато итальянцы уделяют много времени качеству продуктов. И вот здесь мы на их стороне. У нас вечная борьба с фудкостом и качеством поставщиков. Наша задача — получить максимум качества за минимальные деньги. Муку под нас уже научились молоть за приемлемую цену.

Пекарня «Живий Хліб», Львів
518
Пекарня «Живий Хліб», Львів

Дата відкриття: 08 грудня 2017.
Ім’я створювача концепції: Viacheslav Batt
Концепція: Наш проект — про відчуття себе живим і справжнім. Це, фактично, злиття сімейних хобі — любов до
пекарства та вінілових пластинок.

Ми створили якісний і смачний продукт. В пекарні «Живий Хліб» для нас найважливішими є натуральність і екологічність. Використовуємо жорнове борошно, більшість випічки — на заквасці, а не дріжджах. Багато експерементуємо зі смаками. Печемо як традиційні для українців хліби, так і італійські та французькі.
У кошику рецептів «Живого хліба» − близько 40 видів хлібів, а випічки – аж 70 видів готових виробів, відпрацьованих і затверджених. На сьогодні, наприклад, у нас щодня можна скуштувати близько 14-16 позицій хліба. Ми стараємося поступово вводити нові види хлібів, спостерігаємо та аналізуємо чи припав новий продукт до смаку покупцям і вже тоді цю позицію додаємо до
постійного асортименту. Особливою гордістю нашої пекарні є різноманітні круасани − на гречаному та житньому борошні, на дріжджовій воді, які виготовляють за складною технологією.

На сьогодні затверджено понад 16 позицій круасанів.
Щоб перевірити реальну привабливість нашої випічки і кави — заховались в не надто прохідному дворі. І це не стало перешкодою для відвідувачів, вони готові відійти в бік від найцентральніших вулиць, залишити авто бозна-де, лиш би отримувати задоволення від дійсно відмінних круасанів, хліба, тістечок, кави знову і знову.

В каварні «Живий» (знаходиться у сусідньому будинку від пекарні) можна самостійно ставити у програвач вініли і насолоджуватись музикою в часі пиття кави. Ми маємо унікальну кавову машину з лімітованої серії Leva 90. Кожна з цієї лінійки має персональний номер, у нашої — 52. Також, подаємо альтернативу та каву зварену в джезві. Двір, в якому знаходиться каварня — дуже
атмосферний, з вікон видно старовинні гвинтові сходи. Тут завжди є відчуття захищеності і сховку.
«Живий» — це не про швидкість, шум і публічність, а про заглиблення в себе і розуміння себе.

Семейный ресторан «Клёвер» , Одеса
520
Семейный ресторан «Клёвер» , Одеса

Дата відкриття: 16 грудня 2017.
Ім’я створювача концепції: Эдуард Режинский (Ed Rejinsky)
Концепція: «Клёвер» — это сказочная страна для детей. Для взрослых это чистый мир детства, тот самый город, куда оно уходит. Это не ресторан в узком смысле слова, это хаб для детей и их родителей. Тут детей развивают и делают их счастливыми. Родители тут могут отдохнуть и
спокойно поесть, зная что ребёнком занимаются ответственные аниматоры. «Клёвер» — это место открытий. Кулинарных и не только.

Наш фирменный стиль — яркий, дружественный, вдохновляющий. Основной образ, он же и главный герой логотипа – яркая птичка по имени «Клюви». Это житель нашей сказочной страны и помощник во всех начинаниях. Персонал, в этом смысле, тоже добрые жители Клёвера, которые развлекают и развивают детишек.
Айдентику разрабатывала лучшая брендинговая студия Одессы — Brandon Archibald.
Разработкой интерьера занималась студия JK Lab во главе с архитектором Жанной Киселёвой. Дизайн интерьера тесно связан с нашим фирменным стилем и отражает его в каждой детали. Входная группа, вывеска, яркие палитра, причудливая яркая мебель, трёхметровое движущееся панно рассказывающее легенду создания наших фирменных молочных шейков, большая инсталляция сказочного города в рост ребёнка. Всего не
перечислишь!

У нас не только красиво, но и функционально. Помимо зоны ресторана, есть отдельный этаж с двумя большими игровыми комнатами с мягким ковровым покрытием. Детям здесь есть, чем заняться: раскраски, лошади-качалки, развивающие книжки, игры и доски и большой
планшет. Всё это в присутствии аниматоров.

У нас вкусно кормят. Большая часть нашего меню занимают детские блюда, многие из которых стилизованы под смешных персонажей. Наши коронные блюда: фирменная пицца и большие яркие монстр-шейки. Для взрослых у нас есть вкуснейшие горячие блюда, закуски и
салаты. Для взрослых также есть винная карта.

Особое внимание мы уделяем организации детских дней рождений под ключ: программа, стол, candy bar, торт, праздничное украшение и декорации. Каждая программа
разрабатывается индивидуально: перед праздником аниматоры общаются с ребёнком и узнают, что ему нравится и что он любит. На основании этого они придумывают сценарий праздника. Для праздников и банкетов функционирует отдельное банкетное меню.
Клёвер – это не место, это состояние души.
Клёвер – это когда клёво!

WHITE Coffeebar, Дніпро
522
WHITE Coffeebar, Дніпро

Дата відкриття: 26 травня 2017.
Ім’я створювача концепції: Феликс Безрук (Felix Bezruk), Александр Ремесник (Alexander Remesnik).
Концепція: Фелікс Безрук про концепцію, пряма мова:
Я не могу сказать, что мы чем то уникальны. Если говорить про то, что мы делали в этой кофейне, то это две вещи, кофе и люди.

Мы работаем только на спешалити кофе, при этом цена на двойной эспрессо 25, фильтр 30, капучино на соевом молоке 50.
Оборудование у нас, это две кофемолки по 2200 евро, фильтр машина за 5500 евро (ну кто осознано купит себе фильтр машину за 5500 евро, когда за 500-800 евро ее можно купить), кофемашина трехпостовая мультибойлерная симонелли, а сейчас вообще купили сайнесо. Через неделю поменяем.
Делаем паблик каппинги, когда есть свежий урожай, или просто новый кофе.

Если говорить про людей, то мы сделали максимально удобное пребывание в нашем месте. Кран с водой на стойке, графин с водой на столе, теперь людям не нужно ходить просить воду, что может быть для них не удобным. Пеленатор, которым могут пользоваться даже не посетители кофейни, а все кто знает о нем, и все, кто нуждается в этом.
Большое количество розеток. Мы не боремся с ребятами, которые приходят с ноутбуками, а наоборот, стараемся сделать, чтоб было удобно.

Маца и Устрицы, Київ
524
Маца и Устрицы, Київ

Дата відкриття: 19 травня 2017.
Ім’я створювача концепції: Сергей Стахов (Serge Stakhov).
Концепція: Перший устричний бар було відкрито в травні 2017, як місце для себе, для душі і близьких.
«Маца и Устицы» — місце, що знайомить зі світом устриць, справжнього ізраільського хумусу та інших
гастрономічних делікатесів. Барне меню з широким вибором авторських коктейлів гармонічно підкреслює
смак.

Атмосферою заклад нагадує європейські лофт формату на лаштунок берлінськіх, амстердамських, а літнє
подвіря стало серцем одного з історичних районів Києва.

Концепція настільки полюбилася людям, що було вирішено будувати зал на зимній період.
Простий але стильний інтерєр прекрасно доповнює концепцію і атмосферу закладу. Команда бару працює як
злагоджений механізм, що в свою чергу дає однаково якісний сервіс незалежно від кількості гостей.

З самого дня відкиття закладу ми приймаємо в себе повний двір, а починаючи з зими повний зал гостей, які
вже давно стали нашими постійними відвідувачами і ми лиш збільшуємо темп свого росту і вдосконалення.

Тлустий Гусак, Львів
526
Тлустий Гусак, Львів

Дата відкриття: 22 вересня 2016.
Ім’я створювача концепції: F&B Reikartz.
Концепція: В історичному центрі міста, недалеко від Площі Ринок розташована ресторація «Тлустий гусак» єдина ресторація України, котра сервірує страви середньовічної автентичної кухні за стародавніми оригінальними рецептами X-XVI століть. Креаторами концепції та
кухарями вивчені кулінарні рецепти з літературних джерел Італії, Німеччини, Франції та сучасних країн Східної Європи. Тому в Тлустому Гусаку використовуються в приготуванні їжі тільки ті технологічні процеси, які характерні для Європи Х-ХVІ століття, а саме
приготування на вогні, томлення, сушіння, соління та випікання.

Неперевершеним доповненням до смачнючих наїдок є унікальні алкогольні настоянки та безалкогольні варива, приготовлені за традиціями та рецептами, які складалися на протязі багатьох століть, передаючись з покоління в покоління. Страви середньовічної кухні прийдуть до смаку багатьом гурманам, а настоянки, виготовлені за стародавніми рецептами, не залишуть нікого байдужими!
Весь дизайн «Тлустого гусака» був відтворений за малюнками стародавніх книг, на основі літописів та прадавніх легенд, щоб атмосфера закладу була максимально наближена до минувших часів.

Усі аксесуари та предмети дизайну, віють давниною та зроблені на замовлення:
— гобелени виготовлені на одній із найстаріших фабрик Європи XIII-го століття;
— предмети освітлення, зброя та обладунки були виготовлені за кресленнями XIV-го століття Волинськими історичними реконструкторами та ковалями;
— меблі з деревини спроектовані за ескізами Середньовічних шинків, постоялих дворів та королівських обідніх залів;
— одяг працівників, котрий відповідає моді Середньовічної Європи,
— а також глиняний посуд, виконаний у приватній гончарні на Полтавщині за стародавніми технологіями випікання з натуральної глини, методом опалення.
Завітавши до нас погоститися, неодмінно скуштуйте: дичину (м’ясо дикого зайця, вепра, оленя, бобра), власноруч випечений хліб з різних видів цільного зерна, ексклюзивне крафтове пиво, авторські настоянки, безалкогольні напої та десерти з сухофруктів.
Середньовічні видовища та розваги від гусачка – це тематичні вечори, посвята в лицарі, вечори живої старовинної музики, театральні вистави, гастрономічні вечори, лицарські бої, Середньовічна фотозона з королівським троном, лицарями та костюмами, концептуальні сувеніри, автентичний середньовічний дизайн, а також багато іншого.

Сторінками стародавніх легенд: Вигнані з батьківщини монголо-татарською навалою, в середині ХІІІ століття і позбавлені державності, вірмени знайшли гостинний прихисток на галицькій землі – у Львові. Вони оселилися за мурами міста, у північній частині, неподалік
центральної Ринкової площі. Оскільки галичани завжди були привітні, то з радістю прийняли братів християн, а на знак пошани подарували їм гусака, як символ гостинності, захисту та благополуччя. Також історично склалося, що багато львівських міщан розбагатіло в ХІІІст., на розведені та торгівлі гусаками, які вважалися ласощами для вельмож.

Осередком історії закладу є північна частина Львівського оборонного муру XIV століття, саме за яким жили вірмени, та реконструйована стіна будівлі XVI століття, які були віднайдені в процесі розкопок та знаходяться в самому ресторані. Донині, ми зберігаємо цю частину стіни для наступних поколінь.
Складно, навіть уявити, яку кількість людей бачили ті стіни, скільки епох пережили, скільки життів вберегли своєю міцністю та не можливо перерахувати скільки легенд можуть повідати ті давні мури. Вони, наче портал у минуле. Доторкаючись до цієї стіни, Ви миттєво
поринаєте у часи Короля Артура та його лицарів, наче повз Вас пролітають роки історії з вельмишановними міледі та героями народних стародавніх легенд, про яких ми лише чули у дитинстві. За доброю традицією, ми оселили біля муру Гусака. Наш гусачок на ім’я Леопольд
І, вже давно став символом закладу.

KOYA cocktail bar, Київ
528
KOYA cocktail bar, Київ

Дата відкриття: 5 липня 2017.
Ім’я створювача концепції: FM Group & Eugene Tolmach.
Концепція: KOYA asian cocktail bar не зовсім звичайний коктейльний бар. Тут досвідчені цінителі сучасних алкогольних напоїв пізнають нові відтінки та композиції смаку.

Ідеологія простору відображає філософію складного у простому. Витончені аромати пахощів, м’яка томна музика та світло, що сприяє релаксу, створюють приємний фон, на якому розгортаються цікаві розмови та проходить вкрадливе осмислення філософії коктейлів та страв. Команда бару на чолі з шеф-барменом Євгеном Толмачовим ретельно відбирала компоненти для нових та несподіваних смако-ароматичниз поєднань.
Серед інгредієнтів для коктейлів ви знайдете тамариндову пасту з тропічних лісів Центральної Африки, лапсанг сушонг та жовті хризантеми зі схилів китайських гір, евкаліпт, кунжут, фейхоа, арахісову настоянку на соджу, а також безліч інших прянощів, спецій, трав та тропічних фруктів.

OneGogi, Запоріжжя
530
OneGogi, Запоріжжя

Дата відкриття: 15 жовтня 2017.
Ім’я створювача концепції: Коротков Олександр.
Концепція: Ми створили кращій дизайн інтер’єра грузинського ресторана. Розробили оптимальне меню в співвідношенні ціни і якості.

Наша компанія займається розробкою різних закладів вже 7 років і цей заклад є найкращим серед тих, що ми розроблювали. Унікальний дизайн, помірні ціни, якісне обслуговування, класичний смак і швидке приготування це ті якості, котрі виділяють наші гості.

Після відкриття ресторана, ми зайнялись розробкою франшизи і вже зараз перший франчазі займається
відкриттям ресторану в Одесі.

Bo. Pastry, Київ
533
Bo. Pastry, Київ

Дата відкриття: 19 грудня 2017.
Ім’я створювача концепції: Hector Jimenez-Bravo.
Концепція: Bo. Pastry — нова кондитерська в центрі Києва. Місце, де французькі кулінарні техніки зустрічаються зі світовою класикою.
Створив це місце шеф-кухар, бізнесмен і телеведучий Ектор Хіменес-Браво.

А присвятив його одному зі своїх рідних міст — канадському Монреалю. Монреаль живе в тонкій гармонії між шармом Парижа і динамічністю північноамериканського мегаполісу. Тихі вулички і французька мова тут органічно поєднуються з космополітичними хмарочосами. На кухні Bo. Pastry панує такий самий настрій.
Десяток різних видів французьких круасанів у меню співіснують з традиційними скандинавськими слойками Даніш.
Американська класика — торт «Червоний оксамит» і чізкейк — з європейським— традиційним
«Наполеоном». Навіть легендарному «Київському торту» знайшлося місце. Завдяки ще одному проекту
Ектора Хіменеса-Браво — Culinary & Pastry Arts Academy — у кондитерів Bo. Pastry є можливість особисто
познайомитися з останніми кулінарними техніками і вчитися у провідних шефів сучасності. У результаті такої
співпраці класичні десерти знаходять нові прочитання, а традиційні продукти розкриваються по-новому. Але
якими б різними не були рецепти і концепції страв, для всіх десертів діє одне правило: якість інгредієнтів і
приготування повинно бути бездоганним.

Taranka — Dry Fish & Craft Beer, Київ
536
Taranka — Dry Fish & Craft Beer, Київ

Дата відкриття: 04 травня 2017.
Ім’я створювача концепції: Шаталов Александр.
Бренд-шеф: Taukishev Dima.

Концепція: Треш-паб TARANKA — Dry Fish & Craft Beer створений як провокація і зіштовхнення стереотипів двух
поколінь, пов’язаних із вживанням пива: 1) риба – ідеальна закуска під пиво 2) крафтове пиво і в’ялена риба
продукти, що неможна поєднувати.

Два головні напрямки пабу – крафтове пиво та в’ялена або суха риба. Таранне меню розділене за географічним
принципом: дніпровська, азовська, чорноморська та кубанська. Вся риба трьох ступенів готовності –
свіжев’ялена, середньов’ялена та суха. Подають її як цілу, різану, так і повністю очищену – на вибір.
«Таранний сомельє» — знавець риби та її поєднання з пивом, а тому може порадити та підібрати сет під смак та
побажання гостя.

Одна з «фішок» – їсти руками, тому у меню крім в’яленої та сухої риби є велика кількість пивних закусок,
фірмові страви з риби та м’яса, бургери та хот-доги, які передбачено куштувати як раз у спосіб, наведений
вище.

Інтер’єр – паб, проте не класичний, відхід від тьмяних і похмурих кольорів, додавання життя, кольору та
фактур. Поєднання образів таранки та «Ципи». Остання проявляється в люстрах-яйцях та бочках. Завдяки
ілюстраціям по всьому закладу, додано дух портових та одеських двориків.
Приміщення розділене на 4 частини: зала з рибною вітриною, велика основна зала, дві маленькі зали для
невеликих компаній.

Стумарi — кафе грузинської кухні, м.Суми
538
Стумарi — кафе грузинської кухні, м.Суми

Дата відкриття: 14 жовтня 2017.
Ім’я створювача концепції: F&B Reikartz.
Концепція: В середині жовтня команда F&B Reikartz відкрила справжній куточок Грузії в центрі міста Суми.

«Стумарі» — це головне, що є в сфері гостинності, довкола чого обертається весь сервіс, це сенс існування
ресторанів. Ви вже, напевно, здогадалися, що «Стумарі» в перекладі з грузинської мови – це гість, тому нашу
гостинність Ви відчуєте з моменту відчинення дверей нашого кафе та першого привітання «Гамарджоба». В
центральній залі розташована відкрита кухня, де гості мають змогу побачити всі етапи створення
найніжніших хінкалі та найсоковитіших хачапурі, які готуються з любов’ю.
Інтер’єр закладу — по-домашньому спокійний, багато м’яких меблів та подушок, стіни оздоблені надписами на
грузинській мові, ілюстрацією мапи Грузії, що поділена по регіонам та гастрономічному походженню
продуктів, глиняним посудом та картинами.

Своєрідною «родзинкою» кафе є наш шеф-кухар Темур Ніканові, який приїхав з Тбілісі. Темур готує лише на
автентичних спеціях вирощених саме в Грузії, завдяки чому наші страви такі ж смачні, як там.
Оскільки кафе «Стумарі» є сімейним місцем, тут раді всім — від маленьких до великих гостей. Ми проводимо
Майстер-класси для дітей та дорослих. Дедалі, вони стають все більш популярними, адже Темур розкриває
багато кулінарних таємниць, до того ж кожний раз нових.
Наша команда, разом з шеф-кухарем, може розповісти багато цікавих історій, стосовно походження
традиційних страв, притаманних кожному регіону та поділитися досвідом смакування страв, аби відкрити для
себе частинку Грузії без закордонних паспортів.

Smørrebrød.Kiev
540
Smørrebrød.Kiev

Дата відкриття: 05 квітня 2017.
Ім’я створювача концепції: Ирина Лебедь (Iryna Lebed).
Концепція: Скандинавське кафе в центрі Києва, в основі концепції і меню якого — сморреброд — данський відкритий сендвіч.
Усього в меню 12 видів сморребродів: з лососем, креветками і оселедцем Матіас, з макреллю,
хумусом, гуакомоле, ростбіфом і тартаром, козячим сиром і сезонними з фруктами.

Лаконічне меню доповнено кількома салатами, гарячими стравами, десертами власного виробництва та
сніданками, які діють цілий день.

Крім їжі зі скандинавською душею є активна барна стійка і коктейлі в преміксах, які потрапляють у заклад вже
розлитими в пляшечках, бочках або кегах. На кранах наливають крафтове українське пиво, два види
лимонадів, плантаторський і обліпиховий пунші і просекко.

Роль важкого алкоголю беруть на себе 8 видів наливок: бренді на хлібі, горілка на кропі, ром на вишні, джин на малині і ін; та декілька сезонних.
Тут не бронюють столи, діє активна посадка, френдлі сервіс і можливість всі позиції меню взяти з собою
дозволяють не прив’язуватися до часу або місця, а просто приємно проводити час дезавгодно.

Furgoneta
542
Furgoneta

Дата відкриття: 26 січня 2018 .
Ім’я створювача концепції: Алла Овсянникова.
Концепція: Furgoneta – перший бренд Street Food в Україні, заснований в 2013 році.
Зайнявши свою нішу, Furgoneta вже п’ять років є прикладом якісного стріт-фуду.
Назва, в перекладі з іспанської, означає фургон.

Концепція представлена мономеню – бургери та локшина. Страви готуються під замовлення безпосередньо перед гостем. Це дає можливість яскраво висвітлити незмінні цінності – чесність, високу якість, яскравий смак, відкрите спілкування, швидкість приготування. Пишаємось досить
коротким, роками виваженим меню: п’ять бургерів, кожен з яких має свій неповторний смак та особистий характер, а також декілька видів локшини та рис.
В 2017 р., завдяки стабільно високій якості нашої роботи, привернули увагу організаційного комітету
та стали почесним учасником фуд-корту Евробачення, фінал якого проходив в Україні. За період роботи на Евробаченні зібрали величезну кількість захоплених відгуків, більшість яких була від іноземних гостей.
Це дало натхнення та підштовхнуло до ідеї розвитку концепції у революційному форматі, тож на початку 2018 року ми відкрили перший заклад Furgoneta на Басейній, 13.

Для збереження започаткованого в 2013 році формату вуличної їжі було розроблено незвичний та
концептуальний дизайн з фургоном прямо у приміщенні. Таким чином народилася #теплаFurgoneta.
Оскільки ми створювали свою власну вулицю, то, разом з відомим дизайнерським агентством Loft buro та Oleg Volosovskiy, зробили максимум, аби підкреслити це в інтер’єрі: покриття підлоги – майже асфальт, стеля з великою кількістю лампочок, що нагадують про зірки, радіусні дзеркала, щоб добре бачити, що чекає на вас за крутим поворотом та вуличні ліхтарі. При цьому ми зробили декілька варіантів розміщення гостей, адже тут наш фургон працює на дві сторони: з однієї сторони готуємо страви, а з іншої – робимо коктейлі, наливаємо вино, готуємо фреші та каву. Також, відомий графічний дизайнер з Франції, розробив для нас Street Art малюнок, який ми нанесли на фургон по стороні бару, чим підкреслили вуличну стилістику.
Окрім можливості сидіти за баром, де цікаво спостерігати за відкритим процесом приготування, ми пропонуємо гостям зручно влаштуватись у підвіконнях та
вивчати життя міста. А якщо наші гості закохані, ми заохочуємо їх застібнути свій власний замочок
на нашій решітці на щастя та любов.

Крім цього, ми розробили власні сміттєві баки для сортування сміття та сподіваємось, що гості
візьмуть приклад і ми всі будемо з повагою відноситись до навколишнього середовища.
Тут ми створюємо дружню атмосферу та любимо пожартувати. Завжди пропонуємо гостям робити
попереднє замовлення за телефоном або на сайті, на випадок, коли часу обмаль та маємо власну
доставку.

Чому саме ми: Були першими і кожного дня працюємо над тим, щоб залишатись першими.

Moloko Bar, Одеса
545
Moloko Bar, Одеса

Дата відкриття: березень 2017.
Ім’я створювача концепції: Вадим Целух (Vadym Tselukh), Віталій Тамарцев.
Концепція: MOLOKO Bar – це перший в Одесі крафт-йогурт-бар, що пропонує натуральні йогурти та творожно-молочні десерти.

Основою меню є коров’ячий та козиний йогурти EatLocal – одеської торгівельної марки, що пропонує високоякісні продукти, виготовлені з місцевого коров’ячего та козиного молока.

З моменту відкриття у березні 2017 до нас завітало 45786 гостей і відтепер ми з усіма товаришуємо)

Moloko Bar отримав Національну Премію «Сіль» як Найкраще Міське Кафе в Україні у 2017 році.

Наші гості з’їли більш ніж 10000 йогуртів й трайфлів у 2017 році і прблизко стільки ж разів освідчились у любові до нашого закладу)

Ми любимо те, що робимо і підтримуємо ідею локальных продуктів!

Eat Fucking Local!

Win Bar — Винний бар, Київ
547 https://www.youtube.com/embed/M0tY20QLHFk?rel=0&autoplay=0
Win Bar — Винний бар, Київ

Дата відкриття: 31 серпня 2017.
Ім’я створювача концепції: Дмитрий Бонеско, Володимир Непийвода, Олег Кравченко (Oleg Kravchenko), Сергей Мещеринов.
Концепція: Власники винного бару — це колаборація дизайнерів та сомельє. Це люди, об’єднані спільною пристрастю до вина.
Історія будівлі, в якій розміщений Win bar, налічує майже 200 років. Спочатку тут була аптека, всі мікстури та ліки готувалися в погребі (навіть при проведенні ремонтних робіт було знайдено скляночки з-під ліків; також на цьому місці будівельники знайшли монету, датовану 1850 роком).
Аптека була водночас і магазином, де продавали не лише мікстури та ліки, а й вина, які теж сприяли швидшому одужанню відвідувачів. Власне, це й мало суттєвий вплив на вибір місця локації під виний бар.

Наша мета — бути доступними для відвідувачів із хорошим асортиментом вина, а також постійно вчитися, розвивати культуру спілкування за келихом відбірного вина на теренах України та добре проводити час в процесі пізнання. Ми хотіли створити місце, де люди можуть вільно спілкуватися за келихом вина. Місце, де гості зможуть потрапити в унікальну атмосферу винотеки.

Ми прагнемо, аби наш гість розвивався в цій культурі разом з нами.
Дизайн нашого винного бару максимально стриманий. Наша філософія полягає в тому, щоб форма пляшки не була важливішою за її зміст.
Зважаючи на той факт, що Win bar розміщується в будівлі з 200-річною історією, ми, як скульптори, вилучили все зайве, і залишили кам’яні зведення у їх первісному вигляді, зберегли їх автентичний зовнішній вигляд без жодних прикрас. Таким чином наш заклад є самодостатньою посудиною, наповненою внутрішнім змістом.

В інтер’єрі бару використані натуральні матеріали, серед них і цегла, закладена ще при будівництві дому близько 200 років тому. Нам довелося зняти 8 шарів штукатурки, аби дістатися до натуральної краси тих давніх склепінь!

Всі столярні вироби зроблені з винних бочок ємністю 10000 л, в яких зберігалися вина Бордо. Столи, дровери офіціантів, двері в санвузли та обшивка бару виготовлені з цих дубових бочок із 90-річною історією, які після обробки в столярному цеху отримали нові життя і вигляд: справжнє дерево з тріщинами та порами, візуально схоже на леопардові плями з відтінком від світлого золотистого дуба до синьо-
графітового, утвореного внаслідок пропитки дерева вином після стількох років перебування у бочках. Ніякої хімічної обробки та шкідливих масел в обробці дерева не застосовувалося (самі поверхні просочені лляною олією, тому на них можна класти прибори без застосування сетів та підставок.
Родзинкою основного залу закладу є великий круглий стіл діаметром 2000 мм, розрахований на 10 чоловік. Цим столом стало дно бочки ємністю 10000 л, на якому збережено серійний номер та сліди від масляної фарби, що залишилися після пофарбування контуру бочок по периметру. Над столом висять декантери — скляні графини для вина.

У центральному залі є також барна стійка, що розміщується над винним погребом. Тут же у підлозі облаштоване вікно, з якого відкривається вид на винний погреб зсередини. Барна стійка є основою всього закладу, саме тут розливають напої на базі вина та виноматеріалів. Ще однією фішкою та інновацією у Win bar є вайн-машина, що являє собою башти з кранами для розливу шести видів вина, які зберігаються в різніх кліматичних зонах холодильника.
Весь торцевий фасад бару та стільниці зроблені із міді, які поступово окисляються внаслідок взаємодії з людьми, таким чином старіючи і накопичуючи власну історію, до якої стали причетними всі ті люди, що зробили свій внесок у проявлення такого ефекту.
Усі позиції меню сформовані спеціально під винний бар. Ми відібрали і доповнили класичні страви, які відмінно поєднуються з різними сортами вина. При формуванні переліку страв основний акцент зроблений на локальний продукт і на перевірені часом рецепти.
Гостям рекомендують ті страви, які ідеально поєднуються з обраними ними сортами
вина.

NoodleMan Odessa
549
NoodleMan Odessa

Дата відкриття:
Ім’я створювача концепції: Вадим Целух (Vadym Tselukh), Віталій Тамарцев.
Шеф-кухар: Tom Catley
Концепція: вдала спроба перенести сучасну локшинну з терен Гонконгу чи Лондону у одесське середовище.
Концептуальний дизайн (власники надихались культовим Blade Runner) не відволікає від автентичних страв: рамен, лакса, bun bao, кімчі, качка по-пекинськи.
Noodleman є абсолютним фаворитом серед азійців, що мешкають в Одесі та іноземних туристів, для яких таке меню є зрозумілим.

Кілька крафтових коктейлів вже розлиті у порційні пляшки і готові для вживання. Келих просеко ви також отримаєте за мить — його розливають з башти, завжди правильної температури.d 3

Автентична їжа, швидке обслугогування, сучасний дизайн — і ви можете забути, що ви не в Нью-Йорку.

SlowPiggy, Одеса
551
SlowPiggy, Одеса

Дата відкриття: 17 лютого 2017
Ім’я створювача концепції: Алексей Леонов (Alexey Leonov)
Бренд-шеф: Ксения Амбер (Xeniya Amber)
Шеф-кухар: Александр Зильберт

Концепція: Сучасний Американський ресторан креольскої та луізіанської кухонь з авторською коктейльною картою та ексклюзивним крафтовим пивом.
Бренд-шеф Slow Piggy Ксєнія Амбер, випускниця Culinary Institute of America, пропонує свинячі ребра в луізіанському соусі, приготовані у знаменитій техаській коптильні BlackIronBBQ, фірмові Рulled Pork Burger та Креольські бургери.

Slow Piggy вражає своїм стильним інтер`єром та незвичайним меню. На вході у ресторан знаходиться наш талісман – кучеряве порося Добряк, породи Угорська Мангалиця. Цю породу ми вирощуємо на своїй фермі, а м`ясо використовуємо при приготуванні страв, воно вважається більш корисним і смачним.
Усі страви готуються на відкритій кухні, де розташувалася колекція грилів: Аргентинська парілья, BlackIronBBQ, Josper та дров’яна піч для випічки хліба.
Ще однією особливістю Slow Piggy є щомісячне проведення видовищних змагань з боксу безпосередньо у ресторані.

Городской рынок еды, Одеса
553
Городской рынок еды, Одеса

Дата відкриття: 19 липня 2017.
Ім’я створювача концепції: Alex Cooper.
Концепція: Міський ринок їжі — унікальний гастрономічний проект в самому центрі Одеси.
1200 м2, 13 кафе, 6 барів і концертний майданчик. Великий вибір їжі і дивовижна атмосфера.
Історична локація і сучасний інтер’єр.

Відкритий 19 липня 2017 року і вже встиг полюбитися одеситам і гостям нашого міста.
На Міському ринку їжі представлені найпопулярніші кухні світу: італійська, французька, грецька, американська, близькосхідна і, звичайно ж, одеська.Працюють шість барів: смузі-бар, еспрессо-бар, винний бар, коктейльний бар і бар крафтового пива.
На затишній сцені майже кожен день проходять концерти. По середах в обідній час струнний квартет виконує класичні композиції. По п’ятницях граються «квартирники» — душевні виступи одеських музикантів і груп. На вихідних проходять тематичні вечері під акомпанемент живої музики.
Міський ринок їжі став обов’язковою точкою туристичних маршрутів. Одесі не вистачало подібного місця, де можна познайомитися з гастрономічною культурою міста, з тим, чим місто живе зараз.

Альтруіст #Alltrueeast, Київ
555
Альтруіст #Alltrueeast, Київ

Дата відкриття: 27 листопада 2016.
Ім’я створювача концепції: Anna Andriienko, Таня Брегер.
Концепція: Альтруіст — кафе добрих людей. Основою концепціЇ є сучасна близькосхідна кухня, любов та активна соціальна позиція. Постійно співпрацюємо з різними фондами та даємо гостям можливість долучитися до цього. Віримо у мистецтво маленьких кроків та у неймовірних людей, які нас оточують.

Позиціонуємо себе як мега дог френдлі. До нас не можна, а треба з собаками. Улюбленців пригощаємо собачими ласощами та водою.
Впродовж всього 2017-го року в кафе була позиція «Страва на добрі справи» — фьюжн-хумус, який готували разом з опініон-лідерами з різних сфер, та відправляли прибуток з цієї страви в фонди за вибором учасника.

Зараз у меню є «Кава, яка допомагає серцю», прибуток від якої щомісячно відправляється до дитячого кардіоцентру.
Ще про меню: близькосхідна кухня з фантазією та акцентом на сучасну ізраільську. Більше 10-ти видів хумусу: каррі-манго, песто, рожевий з фетою, та інші. Віримо, що хумус це ідеальна основа для будь-якої страви.
Також в меню є піти, фалафель та інші шедеври цього регіону.
Працюємо з ранку, годуємо смачними сніданками. Пригощаємо ігристим по вихідним тому, що вікенд — це маленьке свято.